51inci Bakım Fabrika Müdürlüğü 1 Personel Alımı

51inci Bakım Fabrika Müdürlüğü 1 Personel Alımı

51'inci Bakım Fabrika Müdürlüğü tarafından personel alım ilanı yayınlandı. Daimi olarak belirsiz süreli işçi alımı yapılacaktır. Başvurular 29 Haziran 2017 Perşembe tarihinde sona erecektir. Adaylarda aranan şartlar ve ilan ilgili tüm detaylar İş İlanları

51'İnci Bakım Fabrika Müdürlüğünce personel alımı yapılacağı duyuruldu. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Optik Aletler İmalat İşçisi Ve Tamircisi unvanıyla kamu işçisi olarak Daimi süreyle istihdam edileceği açıklandı.

Başvurular 29 Haziran 2017 Perşembe tarihine kadar İş-Kur İl Müdürlüğü veya resmi internet sitesi üzerinden ilanda belirtilen iş ilanı numarası ile yapılacaktır.

İlana başvuracak adayların 00003857619 iş ilan no ile İskenderun Hizmet Merkezi  ‘ne veya İş-Kur Resmi İnternet sitesine 29 Haziran 2017 Perşembe tarihine kadar başvuru yapmaları gereklidir.

Optik Aletler İmalat İşçisi Ve Tamircisi alımı için : En az %40 ve üzeri engelli olduğuna dair heyet raporu talep edilecek. Optikçi ve Telemetreci iş ve meslek kolunda çalışmasında sakınca olmadığına dair Devlet veya Üniversite Hastanelerinden sağlık kurulu raporu getirmesi istenecektir.

Müracaat edecek adayların ellerinde ve gözlerinde engeli olmayacaktır. Ayaktan engeli olabilecek fakat desteksiz yürüme şartı aranacaktır. Sınavı kazanan aday 3 ay süre ile deneme süresine tabi tutulacaktır.

İlana Mesleki Teknik Anadolu liselerinin Makine Teknolojileri Bölümü Makine Bakım Onarım Dalı mezunu olan adaylar ile Endüstri Meslek Liselerinden 2006 yılı ve öncesi mezun olan adaylardan Torna ve Tesviye Bölümü mezunu adaylar müracaat edebileceklerdir. Adayların 2016 EKPSS girmiş olmaları yeterli olacaktır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.