54 Bakım Merkezi Komutanlığı Personel Alımı Mayıs

54 Bakım Merkezi Komutanlığı Personel Alımı Mayıs

54 Bakım Merkezi Komutanlığı 17 Mayıs 2017 de personel alımı ilanı yayınladı. Alınacak personel 54 Bakım Merkezi Komutanlığı görevlendirilecektir. Başvurular başlamış olup 26 Mayıs 2017 tarihinde sona erecektir.

54 Bakım Merkezi Komutanlığı başvurular 17 Mayıs itibariyle başlamış olup 26 Mayıs 2017 tarihinde sona erecektir. Açıklanan ilanda Lise mezunu adayların alınacaktır. 54 Bakım Merkezi Komutanlığına alınacak işçiler için Kamu Kurum ve Kuruluşuna personel alınmasında uygulanacak usul ve esaslar hakkında yönetmelik hükümlerine göre alım yapılacaktır. Alınacak personel İş Kurumu üzerinden alınacaktır.

Alınacak Personel Elazığ adresine istihdam edilecek olup çalışma adresi aynı adrestir. Başvuracak adaylar İnternetten veya şahsen 26 Mayıs 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir. Başvurular başlamış olup iş kur üzerinden iş ilan 00003778047 numarası ile başvuru yapabileceklerdir.

Tornacı (Torna Tezgahı Operatörü) 1 kişi için şartlar: Lise Mezun olması, Kamu Personeli Seçme Sınavı EKPSS girmiş olması gerekmektedir. Taleplerde 2016 Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı (EKPSS) sonuçları geçerli olan adayların başvuruları kabul edilecektir.

Alınacak personeller 4857 sayılı İş Kanununa dayalı toplu iş sözleşmesi hakları verilir. Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre alınacak personel sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar arasından yüksek puan alandan başlamak üzere sayının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurumlar ve kuruluşuna bildirilir. İşyerine ismi bildirilen kişi yazılı ve sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

Başvuracakların belirtilen tarih 26 Mayıs 2017 mesai bitimine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Alınacak personeller Elazığ adresine alınacak olup iş kurumu üzerinden veya şahsen başvuru yapabilirler.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.