56 Şehirde 200 Kamu Personeli Alımı Online Başvuruları (KPSS 60 - Lise)

56 Şehirde 200 Kamu Personeli Alımı Online Başvuruları (KPSS 60 - Lise)

Kamuya sözleşmeli yeni memur personel alımı başvuruları alınıyor. 56 şehirde olmak üzere 4/B memur atama başvuru süreci ve tüm detaylarını bu haberimizde bulabilirsiniz. İşte detaylar ve başvurular.

Kamuya Kamu Personel Seçme Sınavı KPSS puan sırasına göre olmak üzere 4/B sözleşmeli 200 kamu personel alımı online başvuruları alınıyor. Türkiye İş Kurumu “İŞKUR” bünyesinde olmak üzere memur atama başvuru süreci ve tüm detayları bu haberimizde İŞ İLANLARI KARİYER olarak hazırladık.

Kamu memur alımı kontenjan dağılımı

111 koruma ve güvenlik görevlisi, 89 destek personeli (aşçı, temizlik görevlisi) alımı olmak üzere 20 kadro var. İşte sürece dair genel ve özel şartlar.

İŞKUR personel alımı başvuru (genel şartlar)

657 sayılı DMK’daki şartları taşımak, arşiv Araştırmasının olumlu sonuçlanmış olmak, son başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış ve 35 yaşını doldurmamış olmak gerekiyor.

Koruma ve Güvenlik Personeli alımı için lise ve dengi okul mezunu olmak, 2020 KPSSP94 puan türünde en az 60 puan almış olmak, silahlı veya silahsız özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak, Erkek Koruma ve Güvenlik Görevlisinin boyunun 170 cm'den, Kadın Koruma ve Güvenlik Görevlisinin boyunun ise 160 cm'den kısa olmamak gerekiyor.

Aşçı alımı için lise ve dengi okulların aşçılık veya mutfak bölümlerinden mezun olmak, 2020 KPSSP94 puan türünde en az 60 puan almış olmak, en az 3 yıl deneyime sahip olmak,

Temizlik Görevlisi alımı için lise ve dengi okul mezunu olmak, 2020 KPSSP94 puan türünde en az 60 puan almış olmak gerekiyor.

Türkiye İş Kurumu memur alımı başvuru tarihleri

Türkiye İş Kurumu memur alımı için başvurular 3 Haziran’a kadar yapılabilir. Adaylar sadece bir unvanda 3 birim tercihi yapabilecek olup birden fazla unvana yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır. İşte tüm detayların yer aldığı başvuru kılavuzu ve başvuru ekranı.

Tıkla HEMEN GÖZ AT! https://isilanlarikariyer.com/d/file/kur-200-personel-alimi.pdf

Başvuru ekranı.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum