6 Kamu Üniversitesi Çok Sayıda Memur Alımı Yapıyor (Güncel Başvurular)

6 Kamu Üniversitesi Çok Sayıda Memur Alımı Yapıyor (Güncel Başvurular)

6 kamu üniversitesine sözleşmeli 4/B memur alımı başvuruları alınıyor. Kamu personel alımları başvuru tarihleri, şartları ve tüm süreçlere dair bilgileri bu haberimizde bulabilirsiniz. İşte detaylar.

Erciyes, Necmettin Erbakan, Yalova, Pamukkale, İstanbul ve Katip Çelebi Üniversitelerine sözleşmeli kamu personel alımı başvuruları alınıyor. Başvuru şartları, süreç ve kontenjanlara dair tüm bilgileri İŞ İLANLARI KARİYER olarak bu haberimizde hazırladık. İşte gerekli başvuru kontenjanları ve tüm detaylar.

Kamu personel alımı kontenjanları ve son başvuru tarihleri

  • Erciyes Üniversitesi 138 personel alımı 10 Mayıs,
  • Necmettin Erbakan Üniversitesi 51 personel alımı 11 Mayıs,
  • Pamukkale Üniversitesi 81 personel alımı 9 Mayıs,
  • Yalova Üniversitesi 30 personel alımı 11 Mayıs,
  • İstanbul Üniversitesi 8 bilişim personeli alımı 5 Mayıs,
  • Katip Çelebi Üniversitesi 8 personel alımı 13 Mayıs,

Yalova Üniversitesi 30 memur alımı

Yalova Üniversitesi bünyesinde KPSS 60 ve 65 puanlarla 4/B Teknisyen alımı, Koruma ve Güvenlik Görevlisi alımı, Şoför alımı, Boya - Badana ve Temizlik İşleri personeli alımı, Sıhhi Tesisat ve Temizlik İşleri personeli alımı, Çevre Düzenleme personeli alımı, Bahçe Bakım ve Temizlik İşleri personeli alımı, Isıtma Soğutma İşleri, Elektrik İşleri, Bilgisayar Bakım- Onarım personeli alımı, Marangoz İşleri ve Büro Personeli alımı yapılıyor. İşte başvurulara dair tüm detaylara erişim sağlayabileceğiniz haberimiz:

Pamukkale Üniversitesi 81 personel alımı

Pamukkale Üniversitesi tarafından sözleşmeli 81 kamu memur alımı başvuruları alıyor. Üniversite Hastaneleri için güncel kadrolara başvuru detaylarını ve tüm süreci hemen bu paragrafın sonundaki bağlantıdan inceleyebilirsiniz. İşte Pamukkale Üniversitesi hemşire, röntgen teknisyeni, eczacı, sağlık teknikeri, diğer sağlık personeli, tekniker, teknisyen, koruma ve güvenlik görevlisi, destek personeli, büro personeli, fizyoterapist ile sosyal çalışmacı atamalarına dair tüm detaylar.

Necmettin Erbakan Üniversitesi 53 personel alımı

Necmettin Erbakan Üniversitesi 53 kadroya güncel personel alımı başvuruları alıyor. 2 başvuru ilanı ile 51 ve 2 kadro için süreç devam ediyor. 2 kadroya yüksek maaşla sözleşmeli bilişim personeli alımı, 51 kadroya da koruma ve güvenlik görevlisi, destek personeli, hemşire, teknisyen, diğer sağlık personeli alımı başvuruları alınıyor. İşte başvurulara dair tüm detaylar:

Tıkla HEMEN GÖZ AT! https://isilanlarikariyer.com/kamu-universitesi-lise-onlisans-lisans-51-memur-alimi-basvuru-ekrani-acildi-28899h.htm

Tıkla HEMEN GÖZ AT! https://isilanlarikariyer.com/kamuya-en-dusuk-22-976-tl-maasla-sozlesmeli-yeni-personel-alimi-basladi-28892h.htm

Erciyes Üniversitesi 138 personel alımı

Erciyes üniversitesi bünyesinde 138 kamu personel alımı yapılıyor. Büro personeli, aşçı, destek personeli, laborant, sağlık teknikeri, tekniker ve teknisyen alımı başvuru tüm detayları bu yazımızda. Hemen aşağıdaki bağlantıdan erişim sağlayabilirsiniz.

İstanbul Üniversitesi 8 personel alımı

İstanbul Üniversitesi bünyesinde 8 kadroya sözleşmeli 4/B memur alımı yapılıyor. Yüksek maaşla bilişim personeli alımı başvuru mezuniyetlerine ve tüm sürece hemen aşağıdaki bağlantıda yer alan haberimizden erişim sağlayabilirsiniz.

Katip Çelebi Üniversitesi 8 personel alımı

İzmir ili iş ilanları bünyesinde Katip Çelebi Üniversitesi memur alımı yapılıyor. KPSS şartı olmaksızın kamu üniversitesi memur alımlarına başvuru için adayların bilgisayar, yazılım, elektrik, elektronik, elektrik ve elektronik ve endüstri mühendisliklerinden mezun olması gerekmektedir. Ayrıca diğer tüm hususlara hemen bu haberimizden erişim sağlayabilirsiniz.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum