6 Kurum 2024 Kamu Personeli Alımları Yapacak! Lise-MYO-Lisans

6 Kurum 2024 Kamu Personeli Alımları Yapacak! Lise-MYO-Lisans

Bu haberimizde 6 kamu kurum ve kuruluşu için yeni kamu personeli alımları başvuru süreçlerini ve tüm detayları hazırladık. İşte 2 bin 24 kadroya işçi, personel, memur alımları başvuruları ve detaylar.

Göç idaresi İstanbul Büyükşehir ile Ankara Büyükşehir Belediyesi, Eti Maden İşletmeleri, Ticaret Bakanlığı ve Harran Üniversitesi birçok farklı branşta ve kontenjanlarda 2 bin 24 kadro için başvurular alıyor. İşte 2021 yılı Haziran ayı 6 kamu kurumunun yeni işçi, personel ve memur alımlarına dair tüm detayları:

2024 KADRONUN KONTENJANLARI

Göç idaresi Genel Müdürlüğü 1309,

İstanbul Büyükşehir Belediyesi 278,

Ankara Büyükşehir Belediyesi 250,

Eti Maden İşletmeleri 67,

Ticaret Bakanlığı 60,

Harran Üniversitesi 60 olmak üzere 2024 kadroya kamu personeli, işçi, memur alımları başladı. İşte başvurulara dair tüm detaylar: Aşağıdaki MAVİ başlıklara tıklarak tüm gerekli kılavuzlara erişim sağlayabilirsiniz.

GÖÇ İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 1309 KAMU PERSONELİ ALIMI

Göç İdaresi Genel Müdürlüğü 1309 kadroya yeni personel alımları için başvuru ilanı yayımladı. Şoför, sosyal çalışmacı, avukat ile koruma ve güvenlik personeli alımı yapılacak. Başvurular 25 Haziran’a kadar yapılabilecek. Bin 215 koruma ve güvenlik görevlisi alımı, 15 avukat alımı, 60 şoför alımı, 14 sosyal çalışmacı personel alımları olmak üzere 1309 kadroya yeni memur alınacak.

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ 278 MEMUR ALIMI

Büyükşehre 278 kadrolu yeni devlet memuru alımı yapılacak. Başvuru için İKAMET ŞARTI YOK! Adaylar internet başvurularını Türkiye geneli yapabilecekler ve KPSS üstünlüğüne göre sıralamaya girerlerse diğer aşamaya geçebilecekler. İşte İstanbul Büyükşehir Belediyesi “İBB” 278 kadrolu zabıta memuru alımları başvuru süreci:

Adaylar başvurularını 278 Zabıta alımları için 21 Haziran 2021 – 27 Haziran 2021 tarihleri arasında e-Devlet internet adresi üzerinden elektronik ortamda başvurular yapılacak. Ardından sıralamaya giren adaylar formun çıktısını alarak belirtilen tarihlerde şahsen boy ve kilo ölçümünde başvuruları tamamlayacaklardır.

ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ 250 MEMUR ALIMI

250 yeni zabıta alımı başvuru sürecine girildi. Türkiye geneli başvuru yapılabilirken, ikamet şartı aranmıyor. Adaylar başvurularını nasıl yapacağını, başvuru şartlarını bu yazımızda bulabilir. Ankara Büyükşehir Belediyesi yeni 250 zabıta alımı başvuruları 30 Haziran'a kadar yapılabilecek.

ETİ MADEN İŞLETMELERİ 67 KAMU PERSONELİ ALIMI

Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü tarafından Bandırma Bor Ve Asit Fabrikaları İşletme Müdürlüğü ile Kırka Bor İşletme Müdürlüğüne 67 sürekli işçi alımı 21 Haziran itibarıyla başladı. 67 kamu işçisi alımı yapılacak. Başvurular İŞKUR internet sitesinden yapılabilir. Açık iş ilanları bölümünde iş yeri türü KAMU seçilerek gerekli başvuru linkine rişim sağlanabilir.

TİCARET BAKANLIĞI 60 KAMU PERSONELİ ALIMI

Ticaret Bakanlığı 60 kadroya Ticaret Uzman Yardımcısı alımı yapacak. Kamu personeli alımları kadrolu statüde Genel İdari Hizmetler “GİH” sınıfı 8 ve 9. derece kadrolar için olacak. Adaylar 100 TL başvuru ücreti yatırması gerekiyor. Başvurular 23 Haziran 2021 tarihine kadar haberin içinde yer alan başvuru ekranı üzerinden yapabilirler.

HARRAN ÜNİVERSİTESİ 60 PERSONEL ALIMI

Harran Üniversitesi sözleşmeli 60 sağlık personeli alımı yapacak. 1 psikolog, 3 ebe, 1 laborant, 3 röntgen teknisyeni, 1 ATT, 1 fizyoterapist ile 50 hemşire alımı yapılacak. Kamu üniversitesi bünyesinde sözleşmeli personel alımı yapılacaktır.

60 kişilik kontenjan açılan alımlar için başvuru işlemleri başladı.  Başvurular için KPSS puan sıralaması dikkate alınacak olup başvurular 1 Temmuz’da sona erecek. Başvurular Harran Üniversitesiz Rektörlük Personel Daire Başkanlığına şahsen yapılacaktır.

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum