6 Kurum Bin 317 Kamu Personeli Alımları Yapacak! Güncel Kılavuzlar

6 Kurum Bin 317 Kamu Personeli Alımları Yapacak! Güncel Kılavuzlar

Kamu kurum ve kuruluşlarına yeni 1317 yeni kadro açıklandı. Kamu personeli alımları başvuru süreçleri ve kurumlara dair başvuru kılavuzlarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

1317 yeni kamu personeli alımı başvuru ilanları yayımlandı. Kamuya 6 kurum bünyesinde kadrolu, sözleşmeli memur, personel, işçi alımları kapsamında başvurulara dair tüm detayları ve süreci bu haberimizde hazırladık. İşte kamuya yeni personel alımları detayları ve tüm süreç:

KONTENJAN DAĞILIMLARI

TÜBİTAK 128 memur alımı,

Ticaret Bakanlığı 750 memur alımı,

Samsun Büyükşehir Belediyesi 110 kamu personeli alımı,

Çankaya Belediyesi 80 kamu personeli alımı,

DANIŞTAY 70 kamu personeli alım,

Kırıkkale Üniversitesi Daimi 47 işçi alımı ve Kırıkkale Üniversitesi 132 sözleşmeli personel alımlarına dair tüm detaylar ve başvuru kılavuzlarına aşağıdaki MAVİ başlıklara tıklayarak erişim sağlayabilirsiniz.

TÜBİTAK 128 MEMUR ALACAK

İŞKUR internet sayfasında yayınlanan ilanlara göre TÜBİTAK BİLGEM bünyesinde görevlendirilmek üzere proje kapsamında ortalama 5500 TL maaşla farklı unvanlarda KPSS ve ikamet şartsız toplamda 128 kamu personeli alımı yapılacaktır. Adaylar başvurularını 26 Temmuz - 16 Ağustos 2021 tarihleri arasında (16 Ağustos dahil) yapacaklardır.

TİCARET BAKANLIĞI 750 MEMUR ALIMLARI

Ticaret Bakanlığı 657 DMK kapsamında 4/B sözleşmeli memur alımları başvuruları alınacak. Açıktan atama suretiyle Uygulamalı (Fiziki Yeterlilik) ve Sözlü Sınav ile Sözleşmeli Muhafaza Memuru alınacaktır. Adaylar başvurularını online olarak 9 – 18 Ağustos 2021 tarihleri arasında yapabileceklerdir. Başvurulara dair tüm detaylara aşağıdaki “Başvuru Kılavuzu” bağlantısından direkt olarak ulaşabilirsiniz.

SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ 110 KAMU PERSONELİ ALIMI

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı ilk defa atanmak üzere zabıta memuru ve itfaiye eri alım ilanı yayımlandı. 110 zabıta memuru alımı ile itfaiye eri alımı yapılacak. Zabıta ve itfaiyeci alımları için adaylar başvurularını 16 Ağustos 2021 ile 20 Ağustos 2021 tarihleri arasında sadece şahsen yapabileceklerdir. İkamet şartı bulunmamaktadır.

ÇANKAYA BELEDİYESİ 80 KAMU PERSONELİ ALIMI

Ankara ili iş ilanları bünyesinde Çankaya Belediyesi 80 zabıta alacak. Lise, önlisans ve lisans mezunları başvurabilecek. 40 kadro için herhangi bir lisans programından mezun olmak, 10 kadro için herhangi bir lisans programından mezun olmak, 15 kadro için herhangi bir önlisans programından mezun olmak, 15 kadro için herhangi bir ortaöğretim kurumundan (lise veya dengi) mezun olmak gerekiyor. Adaylar, Başvurularını 13 - 17 Eylül 2021 tarihine kadar şahsen yapmaları gerekiyor.

DANIŞTAY 70 KAMU PERSONELİ ALIMI YAPACAK

Danıştay Başkanlığı Lise-Üniversite Zabıt Katibi- Şoför-Hizmetli 9 Unvanda 70 Personel Alımları yapacak. Danıştay Başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere KPSS taban puan ve ikamet şartsız lise-üniversite mezun 9 unvanda toplamda 70 Sözleşmeli Personel alınacaktır. Adaylar başvurularını 10 - 20 Ağustos 2021 tarihleri arasında yapacaklardır.

KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ KAMU PERSONEL ALIMLARI

KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ DAİMİ 47 İŞÇİ ALIMI YAPACAK

Sürekli işçi kadrosunda 47 hasta bakımı ve temizliği personeli alınıyor. Kırıkkale Üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere lise mezunu sürekli işçi kadrosunda kadın erkek toplam 47 Hasta Bakımı ve Temizliği Personeli alınacaktır. Başvurular İşçi alımına ilişkin bu ilana başvurular Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) internet adresi üzerinden online olarak yapılacaktır. Başvurular 9 Ağustos 2021 tarihine kadar yapacaklardır.

KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ 132 SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALACAK

Kırıkkale Üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere KPSS taban puanı ve ikamet şartı olmadan farklı unvanlarda 132 sözleşmeli personel alınacaktır. Adaylar başvurularını ilanın gazetede yayımlandığı tarihten (26 Temmuz 2021) itibaren 15 gün içinde yapacaklardır. Adaylar başvurularını www.pdbilan.kku.edu.tr adresinden elektronik ortamda yapacaklardır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.