6 Kuruma 377 Yeni Kamu Personel Alımı Bugün Başladı “13 Ekim”

6 Kuruma 377 Yeni Kamu Personel Alımı Bugün Başladı “13 Ekim”

Kamuya yeni memur, işçi, personel alımlarında bugün yayımlanan yeni başvurular ve tüm ilanlara dair detaylar bu yazımızda.

13 Ekim 2021 Çarşamba günü itibarıyla yeni kamu personeli alımı ilanları başvuruları açıklanan ve süreci başlayan tüm kurumları bu yazımızda hazırladık. GSB, İBB, Burulaş, Sulusaray Belediyesi, Tarım ve Orman Bakanlığı ile Bakırçay Üniversitesine toplamda 377 yeni kamu personeli alımı başvuruları başladı. İşte kurumlar ve ilanlar bazında tüm ilan detayları:

Kamu Personeli Alımı kontenjanları “13 Ekim 2021”

  • GSB sınavsız kura ile 147 personel alımı,
  • İBB Sürekli Kadro 160 şoför-hizmet işçisi alımı,
  • BURULAŞ KPSS-ikamet yok 55 şoför ve otopark görevlisi alımı,
  • Sulusaray Belediyesi Sürekli 3 işçi alımı,
  • Tarım Orman Bakanlığı 2 personel alımı,
  • Bakırçay Üniversitesi 10 güvenlik-büro-destek personeli alımı,

ibb.jpg

İBB Sürekli Kadro 160 Şoför-Hizmet İşçisi Alımı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere daimi kadro 160 personel alınacaktır. Personel alımında KPSS ve ikamet şartı yoktur. İstanbul Büyükşehir Belediyesi personel alımı kadro dağılımı: 125 Otobüs Şoförü ve 35 Hizmet İşçisi. İstanbul Büyükşehir Belediyesi personel alımı 2021 için başvuru süresi: Adaylar başvurularını 14 – 15 Ekim 2021 tarihleri arasında yapacaklardır.

gsb.jpg

GSB Sınavsız Kura İle 147 Personel Alımı

Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor İl Müdürlükleri bünyesinde istihdam edilmek üzere sınavsız kura ile 147 Çevre Temizlik personeli alınacaktır. GSB personel alımı TYP 2021 başvuru süresi: Adaylar başvurularını 15 ve 16 Ekim tarihlerine kadar yapacaklardır.

burulas.jpg

BURULAŞ KPSS-İkamet Yok 55 Şoför ve Otopark Görevlisi Alımı

Bursa Büyükşehir Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere 60 sürekli kadro personel alınacaktır. Personel alımında KPSS ve ikamet şartı yoktur. BURULAŞ personel alımı unvan ve sayı dağılımı: 50 Şoför ve 5 Otopark Görevlisi. Bursa Büyükşehir Belediyesi personel alımı 2021 için başvuru süresi: Adaylar başvurularını 17 Ekim 2021 tarihine kadar yapacaklardır.

bakircay-universitesi.jpg

Bakırçay Üniversitesi 10 Güvenlik-Büro-Destek Personeli Alımı

İzmir Bakırçay Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere 10 sözleşmeli personel alınacaktır. Personel alımında KPSS taban puan ve ikamet şartı yoktur. 2 Büro Personeli, 6 Destek Personeli ve 2 Koruma ve Güvenlik Görevlisi. İzmir Bakırçay Üniversitesi personel alımı 2021 için başvuru süresi: Adaylar başvurularını 28 Ekim 2021 tarihine kadar yapacaklardır.

tarim-orman.jpg

Tarım ve Orman Bakanlığı 2 Personel Alımı

Tarım Orman Bakanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere sürekli kadroda 2 Okul Öncesi Öğretmeni alınacaktır. Personel alımında KPSS 60 puan ve 40 yaş sınırı şartı vardır. Tarım ve Orman Bakanlığı personel alımı 2021 için başvuru zamanı: Adaylar başvurularını 18 Ekim 2021 tarihine kadar yapacaklardır.

sulusaray.jpg

Sulusaray Belediyesi Sürekli 3 İşçi Alımı

Tokat ili Sulusaray Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere sürekli kadroda 3 Temizlik Görevlisi alınacaktır. Personel alımında KPSS ve Üst yaş sınırı yoktur. Sulusaray Belediyesi personel alımı 2021 için başvuru zamanı: Adaylar başvurularını 18 Ekim 2021 tarihine kadar yapacaklardır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum