60 Bin Güvenlik Görevlisi ve Hizmetli Alımları Başladı

60 Bin Güvenlik Görevlisi ve Hizmetli Alımları Başladı

60 Bin güvenlik Görevlisi hizmetli alımları 20 Şehirde başladı. Başvuruları başlamış olup 17 Ekim 2017 de sona erecektir.

Alım yapılacak şehirler şöyle: Osmaniye, Kahramanmaraş, Karabük, Erzincan, Bolu, Konya, Rize, Çanakkale, Ağrı, Artvin, Ankara, Manisa, Bilecik, Adana, Kayseri, Aydın, Kırklareli, Amasya, Siirt ve Kırıkkale olarak ilana çıkılmıştır.

Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu tarafından imzalanan protokolle güvenlik görevlisi ve hizmetli alımları yapılacak olup bu alımlar İş Kurumu üzerinden toplum yararına programları (TPY) kapsamında gerçekleşecektir.

Güvenlik Görevlisi hizmetli alımlarında 20 ilde ilan başlatılmış olup diğer şehirlere de alımlar gerçekleştirilecektir. 20 şehirde başlayan ilana başvurmak isteyen adaylar aşağıda bulunan link adresleri üzerinden başvurularını yapabilirler.

Başvuracak adaylar ilköğretim lise Önlisans ve Lisans mezunu olabilecekler aynı zamanda başvuracak adaylar 18 yaş ile 40 Yaş arasında olmaları gerekmektedir.

İlanlar kısa süreliğine yayınlanıp hemen kaldırıldığı üzere başvuracak adayların bu kısa süre zarfı içerisinde başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

Sitemiz olarak iş ilanları, kamu alımları, memur alımları, özel iş ilanları ve askeri alımlar takipçilerimize sunmaktayız. TYP alımlarında 20 şehir ilanı açıkmış olup diğer şehirlerde çıkıldığı zaman takipçilerimiz ile paylaşılacaktır.

Başvuracaklar işkur kaydı olması ve typ aramada bulunduğu şehrin alımına başvuru yapabilirler. Ayrıca iş kurumu il ve ilçe şubelerinden yapılabilir.

Başvuracak adayların 17 Ekim 2017’ye kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerek. Sonra çıkacak ilanların son tarihleri ilana göre değişecektir. Daha çok kişiye ulaşması için etiketleme ve paylaşımlar ile yayılmasını sağlamak görevimizdir.

İlgili Haberler

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
6 Yorum