7 8 9 10. Dereceler Lise ve Önlisans Mezunu Zabıta Alımı Bu Pazartesi

7 8 9 10. Dereceler Lise ve Önlisans Mezunu Zabıta Alımı Bu Pazartesi

Kamu kurumu bünyesinde güncel zabıta alımı başvuruları alınacak. 7, 8, 9 ve 10. Derecelerdeki kadrolar için zabıta memuru alımı başvuru tüm hususlarını bu yazımızda bulabilirsiniz. İşte detaylar.

Kamu kurumu bünyesinde farklı derecelerde olmak üzere lise ve önlisans mezunlarının başvuru yapabileceği kadrolu zabıta memuru alımı yapılacak. Esenler Belediyesi için yeni zabıta alımına kimler başvurabilir. İşte ikamet şartsız zabıta alımlarına dair gerekli tüm başvuru hususları.

Kamu memur alımı başvuru genel şartları

Başvuru için adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanunundaki genel şartlara haiz olması, askerlikle ilişiği olmaması, T.C. vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmaması, Türk Ceza Kanunundaki ilgili suçlardan mahkum olmaması, askerlikle ilişiği olmaması ile görevini devamlı yapmasına engel olabilecek beden ve akıl hastalığı bulunmaması gerekmektedir.

2022 KPSSP94, 2022 KPSSP93 puan türlerinden lise ve önlisans mezunları için en az 70 ve üzeri puan almak, erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak, en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, 30 yaşını doldurmamış olmak şartları var.

Esenler Belediyesi zabıta alımı mezuniyetler

15 Zabıta Memuru alımı GİH sınıfı 7/8 derece kadrolara, 10 Zabıta Memuru alımı GİH alımı 8/9/10 derece kadrolara yapılacak.

15 zabıta alımı için Mahalli İdareler, Mahalli İdareler (Zabıta) veya Yerel Yönetimler, önlisans programlarının birinden mezun olmak, en az (B) sınıfı ehliyeti olmak, 10 zabıta alımı için herhangi bir liseden mezun olmak, en az (B) sınıfı ehliyeti olmak şartarı yer alıyor.

Kamu personel alımı başvuru tarihleri

Esenler Belediyesi kadrolu zabıta alımı için başvuru iş ve işlemleri 27 Ocak’a kadar yapılabilir. Adaylar başvurularını sadece şahsen yapabilecekler. Başvurular “Birlik Mah. Mehmet Akif İnan Cad. No: 6-8 Esenler /İstanbul adresinde Esenler Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne” adresine yapılması gerekiyor. İşte gerekli başvuru kılavuzu:

Tıkla HEMEN GÖZ AT! https://isilanlarikariyer.com/d/file/esenler-belediyesi-memur-alimi.pdf

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.