7 Kuruma Çok Sayıda Kamu Personel Alımı Bugün Açıklandı “14 Ekim”

7 Kuruma Çok Sayıda Kamu Personel Alımı Bugün Açıklandı “14 Ekim”

Kamuya yeni personel alımları kapsamında başvuru ilanları 14 Ekim Perşembe günü itibarıyla yayımlandı. İşte kurumlar.

14 Ekim 2021 Perşembe günü itibarıyla 7 farklı kamu kurumuna çok sayıda personel alımı açıklandı ve süreç başladı. İşte kurumlar bazında tüm başvuru ilanları ve şartlara dair detaylar.

Kamu personel iş ilanları (Kurumlar Tam Liste)

  • Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri OAİB idari memur - uzman alımı,
  • Akkuş Belediyesi en az ortaokul sürekli kadro kadın/erkek operatör alımı,
  • Gençlik ve Spor Bakanlığı İl Spor Müdürlükleri kura ile 124 personel alımı,
  • Kayseri Büyükşehir Belediyesi daimi 17 garson-aşçı-beden işçisi alımı,
  • Kepez Belediyesi sürekli kadro 11 büro işçisi-şoför-tekniker-teknisyen alımı,
  • Denizli Büyükşehir Belediyesi sürekli kadro vasıflı vasıfsız 16 işçi alımı,
  • ESTRAM En Az Ortaokul 5 Beden İşçisi Alımı olmak üzere çok sayıda yeni personel alımları kamu kurumları için bugün başladı. İşte tüm detaylar:

ESTRAM En Az Ortaokul 5 Beden İşçisi Alımı

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ESTRAM bünyesinde istihdam edilmek üzere sürekli kadro 5 Beden İşçisi alınacaktır. Personel alımında KPSS ve ikamet şartı yoktur.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi personel alımı 2021 için başvuru süresi Adaylar başvurularını 15 Ekim 2021 tarihine kadar yapacaklardır.

Denizli Büyükşehir Belediyesi Sürekli Kadro Vasıflı Vasıfsız 16 İşçi Alımı

Denizli Büyükşehir Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere sürekli kadro 16 personel alınacaktır. Personel alımında KPSS şartı yoktur.

Denizli Büyükşehir Belediyesi personel alımı unvan ve sayıları: 12 Vasıfsız İşçi, 1 Mezar Kazım ve Cenaze Defin Görevlisi, 1 Halkla İlişkiler Görevlisi, 1 İş Makinesi Operatörü ve 1 Spor Eğitmeni. Denizli Büyükşehir Belediyesi personel alımı 2021 için başvuru zamanı: Adaylar başvurularını 15 Ekim – 20 Ekim 2021 tarihine kadar yapacaklardır.

Kepez Belediyesi Sürekli Kadro 11 Büro İşçisi-Şoför-Tekniker-Teknisyen Alımı

Çanakkale ili Kepez Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere sürekli kadro 11 personel alınacaktır. Personel alımında KPSS şartı yoktur.

Çanakkale Kepez Belediyesi personel alımı unvan ve sayıları: 1 Elektrik-Elektronik Teknisyeni, 1 Elektrik-Elektronik Teknikeri, 2 İçme Suyu Şebekeleri İşletme Bakım Elemanı, 3 Kanal ve Izgara İşçisi, 1 Şoför, 2 Tesis Yöneticisi, 1 Büro İşçisi. Kepez Belediyesi personel alımı 2021 için başvuru zamanı: Adaylar başvurularını 15 Ekim 2021 tarihine kadar yapacaklardır.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Daimi 17 Garson-Aşçı-Beden İşçisi Alımı

Kayseri Büyükşehir Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere sürekli kadro 17 Garson-Aşçı/Izgaracı ve Beden İşçisi alınacaktır. Personel alımında KPSS ve ikamet şartı yoktur.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi personel alımı 2021 için başvuru süresi: Adaylar başvurularını 15 Ekim 2021 (Beden İşçisi için) ve 30 Ekim 2021 (Aşçı ve Garson için) tarihine kadar yapacaklardır.

Gençlik ve Spor Bakanlığı İl Spor Müdürlükleri Kura İle 124 Personel Alımı

Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor İl Müdürlükleri bünyesinde istihdam edilmek üzere sınavsız kura ile 124 Çevre Temizlik ve Ağaçlandırma personeli alınacaktır.

İl Spor Müdürlükleri personel alımı için başvuru ne zaman? Adaylar başvurularını 17 ve 18 Ekim tarihlerine kadar yapacaklardır.

Akkuş Belediyesi En Az Ortaokul Sürekli Kadro Kadın/Erkek Operatör Alımı

Ordu ili Akkuş Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere sürekli kadroda 3 Greyder Operatörü alınacaktır. Personel alımında KPSS ve Üst yaş sınırı aranmıyor. Akkuş Belediyesi personel alımı 2021 için başvuru süresi ne zaman bitiyor? Adaylar başvurularını 18 Ekim 2021 tarihine kadar yapacaklardır.

Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri OAİB İdari Memur - Uzman Alımı

Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği'ne sözlü sınavla 12 uzman yardımcısı ve bir idari memur personel alımı için başvuru ilanı yayımladı. Adaylar başvurularını istenilen belgelerle 12 Kasım 2021 tarihine kadar şahsen, kargo ile veya e-posta adresine gönderilerek yapılabilecektir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum