7 Şehir 16 Memur Alımı Gerçekleştiriyor

7 Şehir 16 Memur Alımı Gerçekleştiriyor

İzmir, Tekirdağ, Karaman, Tokat, Niğde, Malatya ve Muş şehirlerine SYDV 16 Kamu Personel Alım İlanı Yayınladı. Başvurular başlamış olup 15 Ekim 2017 son.

Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma vakfı 16 Memur alacak olup başvuru son ilana göre değişmektedir. Başvurular başlamış olup en son ilana başvuru tarihi 15 Ekim 2017 olarak görülmektedir.

Alınacaklar Valilik ve Kaymakamlıklarda görevlendirilecektir. Alınacak kişiler Büro Görevlisi ve Sosyal Yardım ve İnceleme görevlisi olarak istihdam edilecektir.

Vatandaşların yardım taleplerini değerlendirmek üzere yapılacak hane ziyaretlerinde yürümesine ve dışarıda iş yapmasına engel herhangi bir kronik hastalığı ve mazereti bulunmaması, Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak tercih sebebidir.

Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi ve Büro Görevlisi alımına müracaat edecek adaylarda 16 kişi işçi için alım şartları: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, B sınıfı Sürücü belgesine sahip olması, 18 Yaşını bitirmiş olması ve Lisans Sosyal hizmet bölümü, İngilizce bildiğini gittiği kurslardan alınan sertifikalarla belgelendirmesi, Rehberlik ve psikolojik danışmanlık bölümü ve Sosyoloji bölümü 4 (Dört) Yıllık Lisans mezunu olması gerekmektedir.

Başvuracak adayların Sosyal iletişim becerisine sahip olması, Öğrenmeye, sürekli gelişime açık olma, belirli vizyon görev ve sorumluluk bilinci içerisinde disiplinli çalışma alışkanlığına sahip olmak. Kendine güvenen, ifade yeteneği yüksek, beşeri ilişkiler konusunda yeterli donanıma sahip ve dezavantajlı gruplarla çalışabilecek.

Başvuru esnasında gerekli belgeler: Nüfus cüzdanının önlü arkalı fotokopisi, Son 6 ay içerisinde çekilmiş 2 adet vesikalık fotoğraf, Adli Sicil Kaydı belgesi, Sağlık Raporu (Tam Teşekküllü Devlet Hastanesinden veya Sağlık Ocaklarından alınmış), Diploma Fotokopisi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma vakfına şahsen teslim edilecektir.

Sosyal Yardımlaşma ve dayanışma vakfı müdürlüğü 16 personel alımına başvuracak adaylar son 15 Ekim 2017 tarihine kadar Sosyal Yardımlaşma ve dayanışma vakfına şahsen başvurmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.