8 - 11 Derece Kadrolu Güncel Memur Personel Alımı Bugün Başladı

8 - 11 Derece Kadrolu Güncel Memur Personel Alımı Bugün Başladı

Kamuya yeni ve güncel kadrolu memur alımı başvuruları alınmaya başladı. 8 ve 11. Derece kadrolar için olmak üzere başvurular alınacak. İşte sürece dair tüm detayların yer aldığı haberimiz ve tüm detaylar.

Kamu kurumu tarafından 8 ve 11. Derece memur kadrolarına atama yapılacak. Kadrolu mühendis ve zabıta alımı başladı. Yalova ili iş ilanları kapsamında Altınova Belediyesi bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere kadrolu zabıta memuru alımı ile kadrolu mühendis alımı başladı. İşte gerekli tüm şartların yer aldığı haberimiz.

Kamu memur alımı başvuru genel şartları

Adayların başvuru için 657 sayılı Devlet Memurları Kanunundaki şartları taşıması gerekiyor. Bu kapsamda T.C. vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, askerlikle ilişiği olmamak ve görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı ve bedensel engeli bulunmamak şartları var.

Altınova Belediyesi memur alımı mezuniyetleri

2 Mühendis alımı TH sınıfı 8. derece kadrolara olacak, 1 Zabıta Memuru alımı GİH sınıfı 11. derece kadrolara olacak. 1 Zabıta Memuru alımı GİH sınıfı 11. derece kadrolara olacak.

2 Mühendis alımı için İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olmak,  KPSSP3 puan türünden en az 65 puan almak gerekiyor. Erkek ve kadın adaylar başvurabilir.

1 Zabıta Memuru alımı için Üniversitelerin İktisat, Politika ve Ekonomi, Ekonometri bölümlerinin birinden mezun olmak, KPSSP3 puan türünden en az 70 puan almak gerekiyor. Erkek adaylar başvurabilecek.

1 Zabıta Memuru alımı için Kamu Yönetimi, Politika ve Ekonomi, Ekonometri bölümlerinin birinden mezun olmak, KPSSP3 puan türünden en az 70 puan almak gerekiyor. Kadın adaylar başvurabilecek.

Zabıta alımlarında özel şart olarak ayrıca erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak, 30 yaşını doldurmamış olmak, En az (B) veya (A2) sınıfı ehliyete sahip olmak gerekiyor.

Kadrolu memur alımı başvuru tarihleri

Altınova Belediyesi kadrolu mühendis ve zabıta memuru alımı için başvuruları 3 Ağustos 2022 tarihine kadar yapılabilecektir. Adaylar aşağıdaki başvuru kılavuzundan gerekli tüm detayları hemen inceleyebilir ve süreci takip edebilirsiniz.

Tıkla HEMEN GÖZ AT! https://isilanlarikariyer.com/d/file/yalova-altinova-belediyesi.pdf

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
4 Yorum