8-9. Derecelere Kadrolu Düz Memur Alımı ve Diğer Unvanlarda Başladı

8-9. Derecelere Kadrolu Düz Memur Alımı ve Diğer Unvanlarda Başladı

Kamu kurumu bünyesinde düz devlet memuru alımı, tekniker alımı ve mühendis alımı başvuruları başladı. Kamu personel alımı başvuru süreci, şartları ve tüm detayları bu yazımızda bulabilirsiniz.

Kamuya sekizinci ve dokuzuncu derece kadrolar için düz devlet memuru alımı, tekniker alımı ile mühendis alımı için başvurular 23 Ocak Pazartesi itibarıyla başladı. Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü kamu personel alımlarına dair tüm detayları ve süreci bu yazımızda İŞ İLANLARI KARİYER olarak hazırladık. İşte gerekli başvurular:

Sözleşmeli memur alımı genel şartları

Başvuru için 657 sayılı Devlet Memurları Kanunundaki şartları taşımak, T.C. vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, TCK’daki ilgili suçlardan mahkum olmamak, askerlikle ilişiği olmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak şartları var.

Kamu personel alımı mezuniyetler

10 Memur alımı GİH sınıfı 9. derece kadrolara, 7 Mühendis alımı TH sınıfı 8. derece kadrolara, 3 Tekniker alımı TH sınıfı 9. derece kadrolara olacak. Bu kapsamda:

10 Memur alımı için Siyasal Bilgiler Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İktisat Fakültesi ve İşletme Fakültesi lisans, 2 Mühendis alımı için İnşaat Mühendisliği lisans, 2 Mühendis alımı için İnşaat Mühendisliği lisans, 1 Mühendis alımı için Makine Mühendisliği lisans, 1 Mühendis alımı için Çevre Mühendisliği lisans, 1 Mühendis alımı için Bilgisayar Mühendisliği lisans, 1 Tekniker alımı için Harita, Harita Kadastro, Harita Teknikerliği, Harita ve Kadastro önlisans, 1 Tekniker alımı için Elektrik veya Elektrik Teknolojisi önlisans, 1 Tekniker alımı için İnşaat, İnşaat Teknikerliği, İnşaat Teknolojisi önlisans programlarının birinden mezun olmak gerekiyor.

KASKİ personel alımı başvuru tarihleri

Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi “KASKİ” 8 ve 9. Derece kadrolu memur alımı için başvurular 27 Ocak 2022’ye kadar yapılabilir. Adaylar internetten e-posta ile postayla veya şahsen başvurularını yapabilecektir. Bu kapsamda; “Yavuz Selim Mah. Recep Tayyip Erdoğan Bulv. No:79, (KASKİ) Dulkadiroğlu/Kahramanmaraş” adresine şahsen, “ KASKİ Genel Müdürlüğü Ana Hizmet Binası İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı, Yavuz Selim Mah. Recep Tayyip Erdoğan Bulv. No:79 Dulkadiroğlu/Kahramanmaraş” adresine posta ile ve insankaynaklari@maraskaski.gov.tr adresine de e-posta ile internetten başvuru yapılabilir. Tıkla hemen başvuru aşağıdaki başvuru kılavuzunu incele:

Tıkla HEMEN GÖZ AT! https://isilanlarikariyer.com/d/file/kaski-personel-alimi.pdf

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.