8.996 TL Maaşla Kamu Memur Alımı Mayıs Ayı Başvuruları Alınacak

8.996 TL Maaşla Kamu Memur Alımı Mayıs Ayı Başvuruları Alınacak

İETT bünyesinde olmak üzere 8 bin 996 TL net maaşla yeni memur alımı Mayıs ayı başvuruları alınacak. İstanbul Büyükşehir Belediye İBB kadrolu memur alımı başvuruları Mayıs ayında başlıyor.

İstanbul Büyükşehir Belediye “İBB” bünyesinde İstanbul Elektrik Tramvay ve Tünel İşletmeleri “İETT” bünyesinde kadrolu Genel İdari Hizmetler GİH sınıfı 6. Derece kadrolara memur alımı Mayıs ayı başvuruları alınacak. İETT İşletmeleri Genel Müdürlüğü yazılı ve sözlü sınavla yeni müfettiş yardımcısı alımı süreci v tüm şartları İŞ İLANLARI KARİYER olarak bu haberimizde hazırladık.

İBB memur alımı başvuru şartları

Adayların başvuru için 657 sayılı Devlet Memurları Kanunundaki genel şartlara haiz olması, KPSS’den en az 80 ve üzeri alması, 35 yaşını doldurmamış olması, askerlikle ilişiği olmaması ve diğer şu özel şartlara haiz olması gerekiyor.

Müfettişlik mesleğini yerine getirmesini engelleyecek herhangi bir sağlık problemi olmaması ile daha önce İETT Müfettiş Yardımcılığı sınavına iki defadan fazla katılmamış olması şartları yer alıyor.

İETT kadrolu kamu memur alımı mezuniyetler

Adayların başvuru için Hukuk, Siyasal Bilgiler, İktisat, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri ile en az dört yıl lisans eğitimi veren ve bu okullara denkliği YÖK tarafından kabul edilen yurt dışındaki üniversitelerden mezun olması gerekiyor.

Kamu personel alımı başvuru süreci

İETT için başvurular 9 Mayıs 2022 ile 20 Mayıs 2022 tarihleri arasında online olarak yapılabilecektir. Sürece dair gerekli başvuru kılavuzu ise şu şekildedir:

Tıkla HEMEN GÖZ AT! https://isilanlarikariyer.com/d/file/ett-personel-alimi.pdf

Başvuru ekranı.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum