8 Belediye 4000-6500 TL Maaşlı Kamu Personeli Alımları Yapacak! KPSS 55-60-70

8 Belediye 4000-6500 TL Maaşlı Kamu Personeli Alımları Yapacak! KPSS 55-60-70

2021 yılı kamu personeli belediye memur alımları kapsamında zabıta alımları, itfaiye eri alımları, düz memur alımları ile diğer birçok branşta 8 belediye için personel alımlarına başvurular alınıyor. İşte güncel belediye memur alımı başvuruları.

Kamuya Belediye memur alımları kapsamında düz memur, zabıta, itfaiye ve diğer personel alımları için başvuru ilanları yayımlandı. Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi 75, Büyükçekmece Belediyesi 15, Kilis Elbeyli Belediyesi, Kırıkkale Bahşılı Belediyesi, Yenikent Belediyesi, Uzgörür Belediye memur alımı, TİLLO Belediyesi, Yaylakent Belediyesi memur alımı olmak üzere KPSS 55 - 60 - 70 puanlarla 101 kamu personeli alımı yapılacak.

Belediyelere memur personel alımlarına dair tüm detaylar haber başlıklarında yer alan aşağıdaki MAVİ linklere tıklayarak direkt erişim sağlayabilirsiniz.

personel-alimi.jpg

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi 75 Kamu Personeli Alımı

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi 75 yeni itfaiye eri alımı ilanı yayımladı. Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından kadrolu memur alımları kapsamında Genel İdari Hizmetler GİH sınıfı 75 kadro için ilk defa atanmak üzere itfaiye eri alım ilanı yayımlandı. 75 itfaiye eri alımına kimler başvurabilecek? İtfaiyeci alımları başvuru şartları ve tüm detaylar bu haberimizde yer alıyor.

Adaylar Başvurularını 15 Şubat ile 19 Şubat 2021 tarihleri arasında yapabileceklerdir. Başvurular ise Başvuru Formu ve istenilen diğer belgeler ile birlikte, Belediye sağlık personeli gözetiminde boy ve kilo ölçümünü yapmak üzere başvuru kılavuzunda belirtilen yere şahsen yapılacaktır. Posta ile başvuru kabul edilmiyor.

75 İtfaiye Eri alımı için İtfaiyecilik ve Yangın Güvenliği, İtfaiyecilik ve Sivil Savunma, Sivil Savunma ve İtfaiyecilik ön lisans programlarının birinden mezun olmak gerekiyor. Ayrıca kadın ve erkek adayların başvuru yapabileceği itfaiye eri alımı için en az KPSS’den 60 puan isteniyor.

Büyükçekmece Belediyesi 15 Memur Alımı

Büyükçekmece Belediyesi tarafından yapılacak olan kadrolu zabıta memuru alımı için güncel başvuru kılavuzu yayımlandı. 2021 memur alımı ilanları arasında yerini alan zabıta alımı başvuruları Şubat 2021 sürecinde başlayacak. 8 Şubat 2021 tarihinde başlayacak olan işlemler en geç 10 Şubat 2021 tarihine kadar devam edecektir.

Kilis Elbeyli Belediyesi Kamu Personeli Alımı

Kilis ili iş ilanları kapsamında Elbeyli Belediye'sine lise, önlisans ve lisans mezunu mimar, zabıta, memur alımı yapılacak. Başvurular 5-22 Ocak 2021 tarihleri arasında yapılabilecektir. Başvurular kılavuzda yer alan Belediye’nin belirttiği adrese şahsen yapılabilecek. Ayrıca Belediye internet sitesi üzerinden de başvuru yapılabilecek. Son olarak posta yoluyla Belediye’ye başvuru yapılabilecektir.

1 Mimar alımı için Lisans düzeyinde eğitim veren Fakültelerin Mimarlık bölümünden mezun olmak gerekiyor.

1 Zabıta memuru alımı için Ulaştırma ve Trafik Hizmetleri, Mahalli İdareler, Mahalli İdareler (Zabıta), Yerel Yönetimler, Dış Ticaret, Dış Ticaret ve Avrupa Birliği, İthalat-İhracat, Uluslararası Ticaret, Uluslararası Ticaret Yönetimi, Gümrük İşletme, Gümrük İşleri Önlisans programlarının birinden mezun olmak, B Sınıfı sürücü belgesine sahip olmak gerekiyor.

1 Memur alımı için Ortaöğretim Kurumlarının Pazarlama ve Perakende Alanı ve Dalları veya Muhasebe ve Finansman Alanı - Muhasebe veya Muhasebe ve Finansman Dalından mezun olmak, En az B Sınıfı sürücü belgesine sahip olmak gerekiyor.

Kırıkkale Bahşılı Belediyesi Kamu Personeli Alımı

Kırıkkale İli Bahşılı Belediye Başkanlığı memur alımı Yardımcı Hizmetler Sınıfı, Genel İdari Hizmetler ile Teknik Hizmetler Sınıfı için olacak. 4 kamu personeli alımı yapılacak. Başvuru şartlarını taşıyan adaylar 10 Şubat ile 12 Şubat 2021 tarihleri arasında mesai saatlerinde başvuru yapabileceklerdir.

Başvurular üç şekilde olabilecektir. Belediye memur alımı başvuruları şahsen, posta ile veya elektronik posta ile yapılabilecektir. Adaylar başvuru kılavuzunda yer alan belgeleri hazırlayarak başvurularını tamamlayabileceklerdir.

Hizmetli Alımı: Lise ve dengi okul mezunu olmak, En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve KPSS’den 70 puan şartı aranıyor.

Memur Alımı: Lisans düzeyinde eğitim veren fakülte mezunu olmak, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Bilgisayar İşletmenliği sertifikasına sahip olmak veya mezun olduğu okulda bilgisayar dersi gördüğünü belgelemek, En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve KPSS’den 55 puan şartı aranıyor.

Memur Alımı: Lisans düzeyinde eğitim veren işletme fakültelerin “İşletme” bölümünden mezun olmak, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Bilgisayar İşletmenliği sertifikasına sahip olmak veya mezun olduğu okulda bilgisayar dersi gördüğünü belgelemek, En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve KPSS’den 55 puan şartı aranıyor.

Mühendis alımı: Mühendislik Fakültelerinin Makine Mühendisliği Bölümünden Mezun Olmak, En az “D” seviyesinde İngilizce bilmek, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Bilgisayar İşletmenliği sertifikasına sahip olmak veya mezun olduğu okulda bilgisayar dersi gördüğünü belgelemek, En az B sınıfı sürücü belgesi sahibi olmak ve KPSS’den 70 şartı aranıyor.

Yenikent Belediyesi Kamu Personeli Alımı

Kütahya Yenikent Belediyesi için en az lise mezunu belediye şoför alımı için adaylar en az lise ve dengi okul mezunu olmak gerekiyor. KPSSP94’ten en az 55 puan almış olmak şartı aranıyor.

İlan edilen unvan için son olarak mezun olunan okul itibari ile en az lise mezuniyeti ve bu öğrenimle ilgili olarak, 2020 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından (KPSS) en az 55 puan şartı ve en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak şartı aranmaktadır.

Uzgörür Belediye Başkanlığı Memur Alımı

Adaylar başvurularını 28 Ocak 2021 tarihinden 5 Şubat 2021 günü saat 17.00’ye kadar yapabilecekler. 020 yılı KPSS sınavına girmiş ve belirtilen en az 70 KPSS puanını almış olmak gerekiyor. Kamu Yönetimi, İktisat veya İşletme bölümlerinin birinden mezun olmak gerekiyor.

TİLLO Belediye Başkanlığı Memur Alımı

Lisans 2020 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavına girmiş ve belirtilen asgari KPSS 60 puanını almış olmak gerekiyor. Başvurular 18 Ocak 2021 tarihinden 22 Ocak 2021 günü saat 17.00 ye kadar yapılabilecek.

Yaylakent Belediyesi Memur Alımı

Tahsildar kadrosuna memur alımı için başvuru yapacak adayların şahsen veya posta ile 28 Ocak 2021 tarihine kadar Yaylakent Belediye'sine başvuru yapmaları gerekiyor. Tahsildar kadrosuna memur alımı için başvuru yapacak adayların şahsen veya posta ile 28 Ocak 2021 tarihine kadar Belediye'ye başvuru yapmaları gerekiyor.

Benzer Haberler

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum