8. Derece Kadrolu Lisans Önlisans Kamu Memur Alımı Yapılacak

8. Derece Kadrolu Lisans Önlisans Kamu Memur Alımı Yapılacak

En Az B Ehliyetli adayların başvuru yapabileceği lisans önlisans kamu memur alımı yapılacak. Kamu personeli alımı başvuruları kapsamında 6.379 TL net maaş verilecek. En az B ehliyetli memur atama başvuruları bu yazımızda.

Genel İdari Hizmetler Sınıfı GİH 8. Derece kadrolara önlisans ve lisans mezunu KADROLU memur alımı yapılacak. İstanbul ili iş ilanları bünyesinde Zeytinburnu Belediyesi için kadrolu lisans önlisans kamu memur alımı başvuru süreci, şartları ve tüm kontenjanlara dair detayları bu ilan haberimizde bulabilirsiniz. İşte detaylar.

Kamu personeli alımı mezuniyet şartları

3 Zabıta Memuru alımı GİH sınıfı 8. Derece kadrolara, 14 Zabıta Memuru alımı GİH sınıfı 8. Derece kadrolara, 25 Zabıta Memuru alımı da GİH sınıfı 8. Derece kadrolara olacak. İşte mezuniyetler:

3 zabıta memuru alımı için Bilgisayar Teknolojisi, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, Reklamcılık, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık, Grafik Tasarımı, İnsan Kaynakları Yönetimi, İşletme Yönetimi önlisans,

14 zabıta memuru alımı için GİH sınıfı 8. Derece kadrolara olacak. Herhangi bir önlisans,

25 zabıta memuru alımı için GİH sınıfı 8. Derece kadrolara olacak. Lisans düzeyinde eğitim veren Fakültelerin; İktisat, Kamu Yönetimi, İşletme, Maliye, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, İletişim Bilimleri, Yerel Yönetimler, Fotoğraf ve Video, Fotoğraf, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, Reklamcılık, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık mezunu olmak yeterlidir.

Zeytinburnu Belediyesi personel alımı şartları

657 sayılı Devlet Memurları Kanunundaki şartları taşımak, Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, askerlikle ilişiği olmamak, akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak, daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak gibi genel hususlar vardır. Özel şartlar da şu şekildedir:

Erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak, B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve tüm mezuniyetler için KPSS’den en az 70 ve üzeri almak gerekiyor.

zeytinburnu-belediyesi-memur-alimi-branslari.jpg

Zabıta memuru maaş detayları

Kadrolu Genel İdari Hizmetler GİH sınıfı 8. derece kadrolu zabıta memuru maaşı net olarak 6.379 TL’dir. Bu bekar memur içindir. Evli ve eşi çalışmayan memur 535 TL eş yardımı, 1 çocuk için 117 TL çocuk yardımı da eklenmektedir. Tüm sendika üyesi memurlar ayrıca 3 ayda bir olmak üzere (Ocak, Nisan, Temmuz, Ekim) aylarında 498 TL de toplu sözleşme primi almaktadır. Temmuz ve Ekim aylarında bu ücretlerin tamamı toplu sözleşme zammı + enflasyon farkı kadar artacaktır.

Memur alımı başvuru tarihleri

İstanbul ili Zeytinburnu Belediyesi memur alımı başvuruları 4-8 Nisan 2022 tarihlerinde olacak. İşte gereli başvuru kılavuzu:

Tıkla HEMEN Zeytinburnu Belediyesi Başvuru Kılavuzuna GÖZ AT! https://isilanlarikariyer.com/d/file/zeytinburnu.20220223093307.pdf

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.