8. Derece Kadrolu Memur Personel Alımı Bugün Başladı (7.197 TL Maaş)

8. Derece Kadrolu Memur Personel Alımı Bugün Başladı (7.197 TL Maaş)

Kamu kurumu bünyesinde 8. Derece kadrolu lisans ve önlisans mezunu memur personel alımı bugün itibarıyla başladı. Sürece dair tüm detayları ve başvuru şartlarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Kamu kurumuna yeni memur personel alımı başvuruları 4 Nisan 2022 itibarıyla başladı. En az B ehliyetli adaylar başvuru yapabilecek. Lisans ve önlisans mezunu adayların başvurabileceği kadrolu memur atama sürecini İŞ İLANLARI KARİYER olarak bu yazımızda hazırladık. İşte Zeytinburnu Belediyesi memur atama başvuruları ve tüm detaylar.

Memur atama kadroları

Tüm branşlar 8. derece Genel İdari Hizmetler GİH sınıfı kadrolar için olacak. İşte mezuniyetler bazında kontenjanlara dair diğer tüm detaylar.

Kamu personel alımı başvuru genel şartları

Başvuru için adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanunundaki şartları taşıması, T.C. vatandaşı olması, kamu haklarından mahrum bulunmaması, askerlikle ilişiği olmaması, akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmaması, daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmaması gerekiyor.

Zabıta alımlarında ayrıca boy şartı olarak erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak, B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve KPSS’den en az 70 almak şartları var.

zeytinburnu-belediyesi-memur-alimi-branslari.jpg

Zeytinburnu Belediyesi memur alımı mezuniyetleri

3 zabıta memuru kadrosu için Bilgisayar Teknolojisi, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, Reklamcılık, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık, Grafik Tasarımı, İnsan Kaynakları Yönetimi, İşletme Yönetimi önlisans,

14 zabıta memuru kadro kadrosu için Herhangi bir önlisans,

25 zabıta memuru kadrosu için Lisans düzeyinde eğitim veren Fakültelerin İktisat, Kamu Yönetimi, İşletme, Maliye, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, İletişim Bilimleri, Yerel Yönetimler, Fotoğraf ve Video, Fotoğraf, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, Reklamcılık, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık mezunları başvurabilir.

8. derece zabıta maaşı ne kadardır?

8. derece kadrolu zabıta memuru maaşı net olarak Ocak 2022 itibarıyla  bekar memur için 6 bin 379 TL’dir. Evli ve eşi çalışmayan memur 535 TL eş yardımı, 1 çocuk için 117 TL çocuk yardımı daha aylık bazda eklenmektedir. Sendikalı memur ise 3 ayda bir 498 TL toplu sözleşme primi almaktadır.

Personel alımı başvuruları

4 Nisan 2022 Pazartesi günü itibarıyla memur alımı başvuruları başladı. İstanbul ili Zeytinburnu Belediyesi memur alımı başvuruları ikamet şartsız olarak 8 Nisan’a kadar yapılabilir. İşte bşavurulara dair gerekli başvuru kılavuzu.

Tıkla HEMEN GÖZ AT! https://isilanlarikariyer.com/d/file/zeytinburnu.20220223093307.pdf 

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.