8 Kurum 5 Bin 205 Kamu Personel Alımı Başvuruları Bitiyor

8 Kurum 5 Bin 205 Kamu Personel Alımı Başvuruları Bitiyor

16 Ocak 2017 Tarihi İtibariyle Lise, Önlisans ve Lisans Mezunlarının Başvurabileceği Dev Personel Alımlarının Son Başvuru Tarihleri Geldi. 8 Kurum 5.205 Kamu Personeli Alımı Başvuruları Sona Eriyor.

Ocak 2017 ayında birbiri arkasına personel alımı yapan Kamu Kurumlarının başvuruları ardı arkasına sona eriyor. İşte 8 bin 205 Kamu Personel Alımı başvurusu bitecek olan kurumlar.

BOTAŞ Teknisyen ve Mühendis unvanları ile 94 işçi alımı yapacak. Lise, Önlisans ve Lisans mezunları başvurabilecek. Başvurular 18 Ocak 2017 tarihine kadar yapılabilecek.

Adli Tıp Kurumu Başkanlığı Teknisyen, Kimyager, Mühendis, Biyolog, Psikolog, Laborant, Tekniker unvanlarıyla 55 Memur Alımı yapacak. Ortaöğretim (lise), Önlisans ve Lisans mezunu adaylar başvurularını 16 Ocak tarihine kadar yapabilecek. KPSS 55 Puan Şart.

Kayseri Erciyes Üniversitesi Rektörlüğü 35 hemşire alımı yapacak. Lisans mezunları 16 Ocak 2017 tarihine kadar başvurabilecek. KPSS Minimum Puan Şartı Yok.

Adalet Bakanlığı 810 İcra Katibi Alımı yapacak. İlana Ortaöğretim (lise), Önlisans ve Lisans mezunları başvurabilecek. İcra Katibi alımı ilanına başvurular 16 Ocak 2017 tarihinde sona erecektir.

TSE Türk Standardları Enstitüsü Memur, Uzman Yardımcısı ve Tekniker unvanlarıyla 66 personel alımı yapacak. Önlisans ve Lisans mezunları başvurabilecek. Sözlü sınava katılmak isteyen adaylar 16 Ocak 2017 tarihine kadar başvuru yapabilecek. KPSS 70 puan Şart.

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu BTK Bilişim Uzman Yardımcısı Olarak 45 Personel Alımı Yapacak. Lisans mezunu olanlar başvurabilecek. Başvurular 16 Ocak 2017 tarihinde sona erecek.

Maliye Bakanlığı kendi bünyesinde 100 Avukat alımı yapacağını belirtti. Yayımlanan ilana göre başvurular 20 Ocak 2017 tarihi mesai bitiminde sona erecektir. Lisans mezunları ilana başvurabilecek.

Jandarma Genel Komutanlığı tarafından yayınlanan Jandarma Uzman Erbaş alım ilanına En az lise mezunu olanlar başvurabilecek. Jandarma Uzman Erbaş alımı başvurular 16 Ocak 2017 tarihinde sona erecektir. KPSS Şartı yok.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.