9.938 Lira Maaşla GİH Sınıfı Kadrolu Memur Alımı İlanı Yayımlandı

9.938 Lira Maaşla GİH Sınıfı Kadrolu Memur Alımı İlanı Yayımlandı

Kamuya yeni kadrolu memur alımı başvuru ilanı yayımlandı. GİH sınıfı 10. Derece kadrolu zabıta alımı başvuruları alınacak. İşte sürece dair gerekli tüm sürecin yer aldığı haberimiz ve başvuru hususları.

Beykoz Belediye Başkanlığına ilk defa atanmak üzere zabıta memuru alım ilanı yayımlandı. Başvuru için adayların en az B sınıfı ehliyeti olması gerekiyor. Genel İdari hizmetler GİH sınıfı 10. Derece kadrolar için yeni zabıta memuru alımı başvuru ilanı yayımlandı. İşte sürece dair gerekli başvuru hususları ve tüm hususlar:

Beykoz Belediyesi memur alımı başvuru genel şartları

657 sayılı Devlet Memurları Kanununda yer alan genel şartları taşımak, Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile mahkum olmamak, askerlikle ilişiği olmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek beden ve akıl hastalığı bulunmamak gerekiyor.

Ayrıca boy şartı itibarıyla erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olma, 30 yaşını doldurmamış olmak gerekiyor.

Zabıta memuru maaşları ne kadardır?

Önlisans mezunu 10. Derece kadrolu memur maaşı net olarak 9 bin 14 TL’dir. Bu bekar memur içindir. Ayrıca evli, eşi çalışmayan memur için aylık 758,28 TL ücret verilmektedir. Bir çocuk için ise 166,80 TL aylık ek ödeme olmak üzere zabıta memuru maaşı 9 bin 938 TL olmaktadır. Sendikalı memur ayrıca 3 ayda bir 706,90 TL de toplu sözleşme ikramiyesi almaktadır.

Kamu memur alımı başvuru mezuniyetler

16 Zabıta Memuru alımı GİH sınıfı 10. derece kadrolar için olacak. Herhangi bir Önlisans programından mezun olmak, en az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, erkek olmak, KPSSP93 en az 70 puan almak,

4 Zabıta Memuru alımı GİH sınıfı 10. derece kadrolar için olacak. Herhangi bir Önlisans programından mezun olmak, en az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, kadın olmak, KPSSP93 en az 70 puan almak gerekiyor.

Kamu personel alımı başvuru süreci

19 Eylül 2022-23 Eylül 2022 tarihleri arasında Gümüşsuyu Mahallesi Kelle İbrahim Caddesi No:43 Beykoz/İstanbul adresindeki Beykoz Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne teslim etmeleri gerekmektedir. Başvurulara dair gerekli başvuru kılavuzu:

Tıkla HEMEN İNCELE! https://isilanlarikariyer.com/d/file/beykoz-belediyesi-memur-alimi.pdf

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum