9.940 TL Net Maaş Verilecek! 10. Derece Kadrolu Memur Alımı Bugün Başladı

9.940 TL Net Maaş Verilecek! 10. Derece Kadrolu Memur Alımı Bugün Başladı

Kamu kurumu bünyesinde kadrolu yeni memur alımı başvuruları bugün alınmaya başladı. Kamu personel atama başvuru süreci ve tüm detayları bu yazımızda bulabilirsiniz. İşte gerekli detaylar.

Beykoz Belediyesi bünyesinde kadrolu yeni zabıta memuru alımı başvuruları alınmaya başladı. Kadrolu zabıta ataması Genel İdari Hizmetler GİH sınıfı 10. derece kadro için olacak. İşte gerekli tüm detayları bulacağınız haberimize dair tüm detaylar.

Kamu memur alımı ( genel şartlar)

Başvuru için adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanununda yer alan şartları taşıması gerekiyor. Ayrıca T.C. vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, askerlikle ilişiği olmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek beden ve akıl hastalığı bulunmamak, erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak ile 30 yaşını doldurmamış olmak şartları var.

Zabıta memuru maaşları ne kadardır?

10. Derece kadrolu zabıta memuru için NET maaş 9 bin 940 TL’dir. Evli ve eşi çalışmayan memur için ayrıca 758 TL eş yardımı, 1 çocuk için ise 166 TL çocuk yardımı eklenecektir. Sendika üyesi memur için 3 ayda bir ayrıca 706 TL de toplu sözleşme ikramiyesi vardır. İşte mezuniyetler.

Beykoz Belediyesi memur alımı mezuniyet şartları

16 Zabıta Memuru alımı GİH sınıfı 10. derece kadrolar, 4 Zabıta Memuru alımı GİH sınıfı 10. derece kadrolar için olacak.

16 Zabıta Memuru alımı için Herhangi bir Önlisans programından mezun olmak, en az (B) sınıfı ehliyeti olmak, erkek olmak, KPSSP93 en az 70 puan almak gerekmektedir.

4 Zabıta Memuru alımı    için Herhangi bir Önlisans programından mezun olmak, en az (B) sınıfı ehliyeti olmak, kadın olmak, KPSSP93 en az 70 puan almak gerekmektedir.

Kamu personel alımı başvuru süreci

Beykoz Belediyesi memur alımı başvuruları bu hafta itibarıyla alınacak. Süreç 19 Eylül ile 23 Eylül 2022 tarihleri arasında olacak. Başvurular ikamet şartsız sadece şahsen yapılacak. İşte gerekli başvuru kılavuzu:

Tıkla HEMEN GÖZ AT! https://isilanlarikariyer.com/d/file/beykoz-belediyesi-memur-alimi.pdf

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.