9 Farklı Bölüm Mezunu Başvuru Yapabilecek! Kadrolu Düz Memur Alımı Yapılacak

9 Farklı Bölüm Mezunu Başvuru Yapabilecek! Kadrolu Düz Memur Alımı Yapılacak

Kamu kurumuna 9 farklı üniversite bölümünden başvuru yapılabilecek düz devlet memuru alımı için yeni başvurular alınacak. Sürece dair tüm detayları bu yazımızda bulabilirsiniz. İşte gerekli tüm süreç.

Kamuya düz devlet memuru alımı başvuruları kapsamında Genel İdari Hizmetler GİH sınıfı 9. Derece kadrolu başvurular alınacak. 9 farklı üniversite bölümünden adaylar başvuru yapabilecek. Kaş Belediyesi memur personel alımı başvuru süreci, şartları ve tüm detayları İŞ İLANLARI KARİYER olarak bu yazımızda hazırladık. İşte detaylar.

Kamu memur alımı başvuru genel şartlar

657 sayılı Devlet Memurları Kanunu DMK’daki genel şartları taşımak, T.C. vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, askerlikle ilişiği olmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı ve bedensel engeli bulunmamak gerekmektedir. Ayrıca KPSS’den de en az 70 puan şartı var.

Kaş Belediyesi memur alımı mezuniyetler

3 Memur alımı G.İ.H sınıfı 9. derece için olacak. 2 Memur alımı ise G.İ.H sınıfı 9. derece için olacak.

3 Memur alımı için Fakültelerin İşletme, İktisat, Ekonomi, Çalışma Ekonomisi, Muhasebe ve Finans Yönetimi, Muhasebe ve Maliye bölümlerden, 2 Memur alımı için İnsan Kaynakları Yönetimi, Sanat ve Kültür Yönetimi, Bilgi İşlemi bölümlerinden mezun olanlar başvurabilir.

Kadrolu memur alımı başvuru tarihleri

Kaş Belediyesi memur alımı başvuru iş ve işlemleri 22-26 Ağustos 2022 tarihleri arasında olacak. Süreç e-posta ile, postayla ve şahsen yapılabilecek. İkamet şartı yok. Adaylar başvurulara dair tüm detayları hemen aşağıdaki başvuru kılavuzundan inceleyebilirler.

Tıkla HEMEN GÖZ AT! https://isilanlarikariyer.com/d/file/kas-belediyesi-memur-alimi.pdf

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum