9 Mart Kamu İş İlanları Yayımlandı! Çok Sayıda Personel Alımı Başvuruları

9 Mart Kamu İş İlanları Yayımlandı! Çok Sayıda Personel Alımı Başvuruları

Kamuya 9 Mart 2022 itibarıyla çok sayıda personel alımı iş ilanları yayımlandı. İlkokul, ortaokul, lise, lisans, önlisans personel alımı başvuruları bu yazımızda.

Kamuya yeni iş ilanları açıklandı. Senir Belediyesi, Kıyı Emniyeti, BTK, İZFAŞ, Devlet Tiyatroları, TCDD, Dicle Üniversitesi, Hakkari Üniversitesi, ESK, Bozok Üniversitesi, Ahmetli Belediyesi, Sağlık Bakanlığı ile KGM tarafından çok sayıda yeni iş ilanı yayımlandı. İŞ İLANLARI KARİYER olarak bu yazımızda gerekli tüm süreçleri ve detayları hazırladık.

personel.jpg

Kamu personel alımı başvuru kontenjanları

 • TCDD 180 personel alımı,
 • Devlet Tiyatroları 53 personel alımı,
 • İZFAŞ 18 personel alımı,
 • BTK 15 personel alımı,
 • Kıyı Emniyeti 8 personel alımı,
 • Senir Belediyesi 2 personel alımı,
 • Dicle ve Hakkari Üniversitesi 3 personel alımı,
 • ESK 2 personel alımı,
 • Bozok Üniversitesi 1 personel alımı,
 • Ahmetli Belediyesi 2 personel alımı,
 • Kıyı Emniyeti 1 personel alımı,
 • Sağlık Bakanlığı personel alımı ile KGM 2 işçi alımı bünyesinde çok sayıda iş ilanı yayımlandı. İşte kurumlar ve kontenjanlar bazında tüm detaylar:

TCDD 180 Personel Alımı

TCDD bünyeisnde 24 şehirde olmak üzere 180 personel alımı yapılıyor. KPSS 60 puanla başvuru yapılabilir. 180 Tren Teşkil İşçisi alımı için önlisans mezunu olmak gerekiyor. TCDD personel ataması için başvuru şartları bu haberimizdedir:

BTK 15 personel alımı

Bilgi Teknolojileri Kurumu BTK bünyesinde 15 kamu personel alımı açıklandı. En az lise mezunu 15 kadroya başvurular 11 Mart'a kadar sürecek. 5 Güvenlik Görevlisi, 8 Temizlik Görevlisi, 1 Bulaşıkçı ve 1 Aşçı alımı detayları bu yazımızda.

KGM 2 işçi alımı

Karayolları Genel Müdürlüğü KGM en az lise 2 işçi alımı yapıyor. En az lise mezunu kamu işçisi alımı aşçı ve sıhhi tesisatçı branşlarında olacak. En az lise mezunu atama şartları ve sürece dair detayları bu yazımızda bulabilirsiniz:

Sağlık Bakanlığı personel alımı yapıyor

Sağlık Bakanlığı bünyesinde ilk defa yeniden atama ile 65-72 yaş yenide atama kurası yayımladı. Başvurular ve detayları aşağıdaki haberimizde bulabilirsiniz.

Kıyı Emniyeti 1 personel alımı

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü büro personeli alımı yapıyor. Eski hükümlü/TMY kapsamında işçi alımı süreci ve tüm şartlar aşağıdaki haberimizde yer alıyor.

Devlet Tiyatroları 53 personel alımı

Kültür ve Turizm Bakanlığı bünyesinde Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü için  Adana, Antalya, Bursa Diyarbakır, Erzurum, İzmir, Konya, Sivas, Trabzon ve Van Tiyatro Müdürlükleri için 53 kadroya dair tüm detaylara aşağıdaki haberimizde ulaşabilirsiniz.

Kıyı Emniyeti 8 personel alımı

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü ikinci bir ilanla da 8 personel alımı daha yapıyor. Deniz trafik operatörü alımı için ikamet şartı yok. Detaylara aşağıdaki haberimizden erişim sağlayabilirsiniz.

İZFAŞ 18 personel alımı

İzmir Büyükşehir Belediyesi İZFAŞ tarafından ikamet ve KPSS şartı olmadan 18 personel alımı yapılacak. Üniversite öğrencisi veya mezunlar başvuru yapabilir. İşte başvurulara dair gerekli haberimiz:

Senir Belediyesi 2 personel alımı

Isparta ili Senir Belediyesi bünyesinde vasıfsız iki işçi alımı açıklandı. Başvurulara dair tüm detaylara ve sürece bu yazımızda ulaşabilirsiniz.

Dicle ve Hakkari Üniversitesi 3 personel alımı

İki Üniversiteye üç personel alımı açıklandı. Dicle Üniversitesi le Hakkari Üniversitesi bünyesinde 3 iç denetçi personel alımı başladı. Sürece dair detayların yer aldığı haberimiz:

ESK 2 personel alımı

Et ve Süt Kurumu 2 kasap alımı yapacak. En az ilkokul mezunu 40 yaş sınır Et ve Süt Kurumu personel alımı başvurularına dair tüm süreci ve şartları aşağıdaki haberimizde bulabilirsiniz.

Bozok Üniversitesi 1 personel alımı

Bozok Üniversitesine sürekli kadroda vasıfsız işçi alımı başladı. en az lise mezunu 1 işçi alımı başvurularına dair detaylar belli oldu. Başvurular 10-12 Mart'ta olacak. İşte başvurulara dair haberimiz.

Ahmetli Belediyesi 2 personel alımı

Manisa ili iş ilanları kapsamında Ahmetli Belediyesi için 1 kamyon şoförü alımı ile 1 sıhhi tesisatçı alımı yapılacak. En az ortaokul mezunları başvuru yapabilir. İşte başvurulara dair gerekli sürecin yer aldığı haberimiz:

İŞ İLANLARI KARİYER Sosyal Medya Hesaplarımız

INSTAGRAM Hesabımız.

FACEBOOK Hesabımız.

TWITTER Hesabımız.

IPHONE Uygulamamız.

ANDROID Uygulamamız.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum