9,840 Lira Maaşla Kadrolu Lise Şoför Alımı Pazartesi Başlıyor

9,840 Lira Maaşla Kadrolu Lise Şoför Alımı Pazartesi Başlıyor

Lise mezunu adayların başvuru yapabileceği kadrolu kamu şoförü alımı başvuruları 28 Kasım 2022 Pazartesi günü alınacak. Kamu personel alımı başvuru süreci ve tüm şartlar bu yazımızda yer alıyor.

Kamu kurumu bünyesinde yen şoför personel alımı başvuruları alınıyor. Lise mezunlarının başvuru yapabileceği şoför personel alımı için gerekli tüm süreci ve detayları bu yazımızda bulabilirsiniz. Genel İdari Hizmetler GİH sınıfı 11. derece olmak üzere 9 bin 840 lira en düşük maaşla kamu personel alımı detayları bu yazımızda. İşte Büyükkabaca Belediyesi personel alımı tüm başvuruları.

Büyükkabaca Belediyesi personel alımı başvuru genel şartlar

Başvuru için adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanununda yer alan şartları taşıması gerekiyor. Ayrıca T.C. vatandaşı olmak, askerlikle ilişiği olmamak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, Türk Ceza Kanunda yer alan ilgili suçlardan mahkum olmamış olmak,  görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak gerekmektedir.

Kamu personel alımı mezuniyet şartları

Şoför alımı GİH sınıfı 11. derece kadrolar için başlayacak. Adayların herhangi bir ortaöğretim kurumundan “lise veya dengi okul” mezun olması şartı var. Ayrıca en az “D” sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, KPSS’den en az 70 almak gerekiyor. Kadın veya Erkek adaylar başvuru yapabilecektir.

Lise şoför maaşları ne kadardır?

2022 yılı Kasım ayı itibarıyla lise mezunu şoför bekar memur için 8.681 TL’dir. Ayrıca sendikalı memur için 3 ayda bir 706 TL toplu sözleşme ikramiyesi verilmektedir. Öte yandan evli ve eşi çalışmayan memur için 758 TL eş yardımı ve 1 çocuk için de 166 TL çocuk yardımı da eklenmektedir. Bu şekilde maaş ise 9 bin 840 TL’dir. 2023 Ocak ayı itibarıyla da memur maaş zammı ile bitlikte aynı şekilde kadrolu şoför maaşına artış gelecektir.

Şoför memur alımı başvuru tarihleri

Büyükkabaca Belediyesi şoför alımı için başvurular online olarak e-posta adresine, posta adresine veya şahsen müracaatla yapılabilecek. Başvurular 28 Kasım ile 30 Kasım 2022 tarihleri arasında yapılacak. Lise şoför alımı başvuruları Sultan Süleyman mahallesi Süleyman Demirel bulvarı no:2 Büyükkabaca Belediye Başkanlığı Senirkent/Isparta adresine yapılabilecek. İşte tüm detayları bulabileceğiniz ve yarın başlayacak şoför alımlarına dair gerekli bilgilerin yer aldığı kılavuz:

Tıkla HEMEN GÖZ AT! https://isilanlarikariyer.com/d/file/buyukkabaca-belediyesi-memur-alimi.pdf

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.