Açıköğretim Fakültesinde Artık Bu Bölümler de Olacak

Açıköğretim Fakültesinde Artık Bu Bölümler de Olacak

Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi ön lisans programlarına eklemeler yaptı. 22 tane ön lisans programı olan Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi’ne 2 tane yeni programlar eklendi. İşte Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi ve açılan

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi tarafından 22 adet olan ön lisans programlarına iki tane daha eklenerek ön lisans program sayısı 24’e çıkarıldı.

Açıköğretim Fakülteleri üniversiteyi örgün eğitim şeklinde okuyamamış adaylara büyük fırsat sunuyor. Belirli zaman aralıklarında yapılan vize ve finallerle açık öğretim fakültesi diplomasına sahip olunabiliyor.

Açıköğretim Fakültesi’ni bitiren kişilerin maaşlarında da artış olmaktadır. Ön lisansın ardından lisans diploması da alınırsa maaş için büyük bir katkısı olacaktır.

Atatürk Üniversitesi’nin hali hazırda bulunan ön lisans programları “Acil Durum ve Afet Yönetimi, Bankacılık ve Sigortacılık, Bilgi Yönetimi, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Çağrı Merkezi Hizmetleri, Çocuk Gelişimi, Dış Ticaret, Emlak ve Emlak Yönetimi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, İlahiyat, İş Sağlığı ve Güvenliği, İşletme Yönetimi, Lojistik, Reklamcılık, Özel Güvenlik ve Koruma, Sağlık Kurumları İşletmeciliği, Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği, Sosyal Hizmetler. Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik, Turizm ve Otel İşletmeciliği, Turizm ve Seyahat Hizmetleri, Yerel Yönetim” olarak belirtilmiştir.

Belirtilen ön lisans programlarında yeni olarak eklenen programlar Turizm ve Seyahat Hizmetleri ile Yerel Yönetimdir.

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi’nde ön lisans programları dışında lisans ve lisans tamamlama programları da yer almaktadır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.