Açıktan 147 Kamu Personeli Alımı İlanı Yayımlandı

Açıktan 147 Kamu Personeli Alımı İlanı Yayımlandı

Ege Üniversitesi Rektörlüğü tarafından 6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan ilana göre 147 kamu personel alımı yapılacak. İlana lise, önlisans ve lisans mezunları başvurabilecek. Yazılı yada sözlü sınav yapılmaksızın adaylar KPSS puanlarına göre belirlenece

Ege Üniversitesi 'nce 6 Aralık 2018 gününde yayınlanan resmi ilana göre 147 sözleşmeli kamu personeli alımı yapılıyor. 

Adayların; ilanın gazete yayın tarihinden itibaren 15 gün içinde (Hafta içi mesai sonuna kadar) Kurumumuza ait http://www.ege.edu.tr web adresinde bulunan örnek başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte E.Ü.Tıp Fakültesi Hastanesi İşçi ve Sözleşmeli Bürosuna şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Eksik belge ibraz edenlerin müracaatları kabul edilmeyecektir. KPSS(B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle alım yapılacak boş kadro adedi kadar asil ve 3 katı kadar yedek liste 2 iş günü içinde http://www.ege.edu.tr adresinde ilan edilecektir.

İstenilen Belgeler: Başvuru Formu (Başvuru sırasında temin edilebilir.) Diploma veya Geçici Mezuniyet Belgesinin Aslı ve Fotokopisi, Fotoğraf (1 Adet) 2018 KPSS Sonuç Belgesi, Kimlik Fotokopisi, Erkeklerde askerlik durumunu gösteren belge, Hizmet Belgesi (Sadece deneyim aranan adaylardan çalışma belgesi ve SGK Hizmet Dökümü )

2 Programcı alımı için Meslek Yüksekokullarının Bilgisayar Programcılığı bölümü mezun olmak. *C# ve ASP.NET yazılım dilleri ve Oracle veri tabanı ile yazılım geliştirebilmek ve bunları belgelendirmek. En az 1 yıl mesleki deneyimi olmak ve bunu belgelendirmek *En az D düzeyinde KPDS veya dengi yabancı dil bilgisine sahip olmak ve bunu belgelendirmek.

3 Sistem Programcısı- Çözümleyici    alımı için: Fakültelerin Bilgisayar veya Yazılım Mühendisliği ya da İstatistik veya Matematik bölümlerinden mezun olmak, *C# ve ASP.NET, Oracle yazılım dillerini bildiğini belgelemek. Süreç geliştirme, tasarım ve simülasyon araçları konusunda bilgi sahibi olmak ve bunu belgelendirmek. Proje Yönetimi ve PMI standartları konusunda tecrübeli olmak ve bunu belgelendirmek. En az 1 yıl mesleki deneyimi olmak ve bunu belgelendirmek, En az D düzeyinde KPDS veya dengi yabancı dil bilgisine sahip olmak ve bune belgelendirmek.

Sağlık Teknikeri alımı için: Sağlık Meslek Yüksekokullarının İlk ve Acil Yardım bölümlerinden mezunu olmak. En az 2 yıl mesleki deneyimi olmak ve bunu belgelendirmek.

Mühendis alımı için: Fakültelerin Bilgisayar veya Yazılım Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak.

100 hemşire alımı için Fakülte veya Yüksekokullarının Hemşirelik bölümü mezunu olmak.

40 hemşire alımı için: Fakülte veya Yüksekokullarının Hemşirelik bölümü mezunu olmak. En az 1 yıl mesleki deneyimi olmak ve bunu belgelendirmek.

Adres : Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimlik Binası Zemin Kat. Detaylı Bilgi İçin : (0232) 390 1959 -1928-1920

Ege Üniversitesi 147 kamu personeli alımı başvuru kılavuzu için tıklayın.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum