Acil 1.000 Kadın Şoför Aranıyor! Bulunursa Hemen İşe Alım Yapılacak

Acil 1.000 Kadın Şoför Aranıyor! Bulunursa Hemen İşe Alım Yapılacak

1000 yeni kadın şoför aranıyor. Kadın istihdamı kapsamında destek vermek için 1000 kadın şoför bulunsa hemen işe alım yapılacak. Detayları ve süreci bu yazımızda hemen inceleyebilrisiniz.

Altur Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahim Albayrak tarafından KADIN İSTİHDAMINA yönelik çok önemli açıklama geldi. Albayrak 1.000 yeni kadın şoförü alımı ve istihdama destek için işe alım yapmak istendiğini belirtti. İşte detaylar.

Albayrak “1.000 kadın şoför bulsam hemen işe alırım”

Abdurrahim Albayrak ilgili personel taşımacılık firması için şoför alımlarında kadınlara öncelik verileceğini belirtti. Yeni dönemde de şoför ihtiyaçlarının karşılanması noktasında kadınlara öncelik verilecek. Bu kapsamda Albayrak “Bin kadın şoför bulsam binini de bugün işe alırım" açıklamasında bulunundu. Her araçta iki şoför çalıştığını ve bu kapsamda da ağırlığın kadınlar için olacağı belirtildi.

Şoför ihtiyacı kadın istihdamıyla sağlanacak

Personel taşımacılığında önemli markalarından olan Altur Turizm için Abdürrahim Albayrak açıklamasında istihdamda inovatif bir adım atmak üzere çalışmaların başlatıldığını ifade etti. Bu kapsamda da yakın gelecekte şoför ihtiyaçlarının kadın istihdamıyla karşılaması için planlama yapıldığı belirtildi.

İşe alımlarda kadınlara öncelik olacak

Albayrak açıklamasında kadın eli değen her şeyin zarifleştiğini ifade etti. Kadının doğası gereği erkeklere göre trafikte daha dikkatli araç kullandıklarını belirtti. Bunun da kendileri için bir avantaj olduğunu ve kadın istihdamının desteklenmesi noktasında da önemli bir adım olacağı belirtildi. Bu kapsamda da kadın adaylara istihdamda ve işe alımlarda bu dönemde öncelik sağlanacağı açıklandı.

Başvuru ekranı.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
10 Yorum