Adalet Bakanlığı 400 İdare Memuru Alımı Başvuruları

Adalet Bakanlığı 400 İdare Memuru Alımı Başvuruları

Adalet Bakanlığı kadrolu 400 devlet memuru alımı için ilan yayımladı. Adalet Bakanlığı memur alımı başvurularına dair detaylar ve başvuru bilgilerine İş İlanları Kariyer sayfalarımızdan ulaşabilirsiniz.

Adalet Bakanlığı 2020 yılı memur personel alımları kapsamında kadrolu 300 erkek ve 100 kadın memur alımı yapacağını açıkladı. 400 idare memuru alımı başvuruları ve şartlarına dair detayları araştıran adaylar için gerekli tüm bilgileri İş İlanları Kariyer olarak bu haberimizde hazırladık.

Adalet Bakanlığı 400 Kadrolu Devlet Memuru Alımı

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü CTE için 9 ve 5. kadrolara 400 idare memuru alımı için başvurular gelecek hafta başlayacağı açıklandı. CTE'de kadrolu memur olmak isteyen adaylar için gerekli başvuru tarihleri ve şartlar şu şekildedir.

Adalet Bakanlığı 400 İdare Memur Alımı Başvuru Süreci

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü CTE 400 idare memuru öğrenci alımı için başvurular 27 Kasım ile 11 Aralık 2020 tarihleri arasında yapılabilecek. Başvurular Ağır Ceza Cumhuriyet Başsavcılıklarına bağlı bilgi işlem şube müdürlükleri, şeflikleri ve bürolarına sadece şahsen yapılacaktır. Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyeceği de açıklandı.

CTE 400 Memur Alımı Başvuru Belgeleri

Başvuru Formunu Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü CTE internet sitesinden erişim sağlayarak doldurmak gerekiyor. Başvuru formunda fotoğraf olması gerekiyor. Nüfus cüzdanı fotokopisi, Öğrenim durumlarını gösteren belgenin aslı veya noter onaylı sureti ya da e-devlet üzerinden alınan mezun belgesi istenmektedir.

2020 KPSS LİSANS sınavı KPSSP3 puan türünü gösterir sınav sonuç belge isteniyor. CTE 400 memur alımı için adaylar 27 Kasım ile 11 Aralık 2020 tarihleri arasında belirtilen başvuru yerlerine yapılabilecektir.

Başvuru kılavuzu.

Benzer Haberler

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.