Adalet Bakanlığı 6111 Başvuruları Sona Eriyor

Adalet Bakanlığı 6111 Başvuruları Sona Eriyor

Adalet Bakanlığı 2500 Zabıt Katibi Mübaşir alımı ve CTE 3611 personel alımlarında son günler.

Adalet Bakanlığı Zabıt katibi 2 Bin 250 ve 250 Mübaşir alımları başvuruları devam etmekte olup 24 Ekim 2017 Salı günü sona eriyor.

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü ceza infaz kurumu 3 Bin 611 Kamu Personel alımları devam etmekte olup 25 Ekim Çarşamba günü sona erecektir. Başvuracak adaylar süreleri bitmeden belirtilen tarihler mesai bitimine kadar başvurularını gerçekleştirmiş olmaları gerekmektedir.

Başvuracak adaylar Şehirlerde bulunan Adliye aracılığıyla istenen belgelerin teslimi şeklinde yapılacak. Farklı ile başvuru yapmak isteyenler ise APS ücretini yanlarında götürüp ilgili memura teslim edecek ve memur aracılığıyla kuruma başvurusunu sağlanacaktır.

Adalet Bakanlığı 2250 sözleşmeli zabıt katibi 250 sözleşmeli mübaşir alımı en az lise mezunu alımlar gerçekleşecektir. Alınacak personeller uygulama sınavı ve sözlü mülakat sınavı ile alımları yapılacaktır.

Ceza Tevkif Evleri 3222 infaz koruma memuru, 89 büro personeli, 58 Diğer sağlık personeli, 91 teknisyen, 75 destek personeli şoför, 42 destek personeli aşçı ve 34 destek personeli kaloriferci en az lise mezunu personeller alacaktır. Bu 3611 alımlar mülakat sınavı ile gerçekleştirilecektir.

İlgili Haberler

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.