Adalet Bakanlığı Daimi Kadro 25 Sözleşmeli Personel Alımı Resmi Gazete’de

Adalet Bakanlığı Daimi Kadro 25 Sözleşmeli Personel Alımı Resmi Gazete’de

Adalet Bakanlığı tarafından Resmi Gazete’de yayımlanan ilanda daimi kadroda farklı unvanlarda toplamda 25 sözleşmeli personel alımı yapılacağı belirtilmektedir.

Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre Adalet Bakanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere daimi kadroda farklı unvanlarda 25 sözleşmeli bilişim personeli alınacaktır.

Adaylar için başvuru zamanı

Adaylar başvurularını 28 Haziran – 12 Temmuz 2021 tarihleri arasında (12 Temmuz dahil) yapacaklardır.

Adaylar için başvuru şekli ve yeri

Adaylar başvurularını, https://www.turkiye.gov.tr adresi üzerinden giriş yaparak, e-Devlet üzerinde belirtilen takvimde aktif hale gelecek olan iş başvuru ekranını kullanarak gerçekleştireceklerdir. Şahsen veya posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Alınacak personellerin unvan ve sayı dağılımları

2 Kıdemli Yazılım Mimarı ve Kıdemli Yapay Zekâ Mimarı, 1 Kıdemli Sistem Mimarı, Kıdemli Bilgi Güvenliği Mimarı ve Kıdemli Çözüm Mimarı, 4 Kıdemli Java Yazılım Geliştirme Uzmanı ve Kıdemli Yapay Zekâ Geliştirme Uzmanı, 2 Kıdemli Sistem Uzmanı (Windows) ve Kıdemli Bilgi Güvenliği Uzmanı, 5 Java Yazılım Geliştirme Uzmanı, Yapay Zekâ Geliştirme Uzmanı ve Net Yazılım Geliştirme Uzmanı, 4 Network (Ağ) Uzmanı, Sistem Uzmanı Windows, Sistem Uzmanı, Veri Tabanı Güvenliği Uzmanı, SIEM Uzmanı, Sızma ve Zafiyet Test Uzmanı, Önyüz Geliştirme Uzmanı ve Yazılım Geliştirme Uzmanı, 4 Java Yazılım Geliştirme Uzmanı, Web Önyüz Geliştirme Uzmanı ve Yapay Zekâ Geliştirme Uzmanı, 3 Sistem Uzmanı, Network (Ağ) Uzmanı, Sızma ve Zafiyet Test Uzmanı, İletişim Sistemleri Geliştirme Uzmanı ve Disk Sistemleri Uzmanı.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.