Adalet Bakanlığı Güncel 4/B Sözleşmeli Kamu Memur Alımı Online Başvuru

Adalet Bakanlığı Güncel 4/B Sözleşmeli Kamu Memur Alımı Online Başvuru

Adalet Bakanlığı tarafından sözleşmeli 4/B güncel kamu personel memur alımı online başvuruları alınıyor. Sürece dair gerekli detayları ve tüm başvuru hususlarını bu yazımızda hazırladık. İşte detaylar.

Adalet Bakanlığına KAMU MEMUR alımı güncel ve 4/B sözleşmeli personel alımı online başvuru alınıyor. Kimler Adalet personel atama başvuru sürecine dahil olabilir. Memur alımları şartları ve tüm güncel başvuruları İŞ İLANLARI KARİYER olarak bu haberimizde hazırladık. İşte gerekli başvurular ve tüm detaylar.

Adalet Bakanlığı kamu memur alımı genel şartları

Adaylar başvuru için 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu DMK’daki şartları taşıması, 2020 KPSSP3’ten ilan edilen kadro sayısının 10 katı kadar aday arasına girmesi gerekiyor.

Kamu memur alımları başvuru mezuniyet şartları

Başvuru için adayların Mütercim-Tercümanlık veya Çeviribilim lisans programları ile bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulu YÖK tarafından kabul edilen yurtiçi veya yurtdışındaki üniversitelerden mezun olmak ve YDS’den A düzeyinde puana sahip olmak gerekmektedir.

Kamu personel alımı başvuru belgeleri nelerdir?

Özgeçmiş, Sağlık açısından engeli bulunmadığına dair yazılı beyan, Denklik gösterir belge, yabancı dil bilgisi seviyesini gösteren belge istenmektedir. Belge detaylarına haberimizin en altındaki kılavuzdan inceleyebilirsiniz.

Sözleşmeli memur alımı başvuru süreci

Adalet Bakanlığı memur alımı için adaylar başvurularını 18 Mayıs’ a kadar yapabileceklerdir. Haberimizin en altında yer alan başvuru ekranı ve başvuru kılavuzundan gerekli diğer tüm detaylara hemen erişim sağlayabilirsiniz.

Tıkla HEMEN başvuru kılavuzuna İNCELE! https://isilanlarikariyer.com/d/file/adalet-bakanligi-personel-alimi.20220428084452.pdf

Adalet Bakanlığı memur alımı başvuru ekranı.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.