Adalet Bakanlığı Sözlü Mülakatla 52 Devlet Memuru Alımı Başladı

Adalet Bakanlığı Sözlü Mülakatla 52 Devlet Memuru Alımı Başladı

Adalet Bakanlığı Adli Tıp Kurumu bünyesinde farklı ünvanlarda toplam 52 Devlet Memuru alımı gerçekleştirecektir. İş Başvurusunda bulunmak isteyen adaylar için iş başvuru süreci yazımızdan hemen ulaşabilirsiniz.

Adalet Bakanlığı ATK bünyesinde görevlendireceği 6 Makine Mühendisi, 1 İnşaat Mühendisi, 5 Bilgisayar Mühendisi, 3 Fizik Mühendisi, 5 Biyolog, 8 Kimyager, 3 Psikolog 8 V.H.K.İ., 6 Tekniker, 2 Sağlık Teknikeri ve 5 Laborant toplam 52 Devlet Memuru Alımı gerçekleştirilecektir.

Adalet Bakanlığı 52 Devlet Memuru Alımı Başvurusu Nasıl Yapılacak?

Adaylar başvurularını e-Devlet üzerinden Adli Tıp Kurumu Başkanlığı - Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım veya Kariyer Kapısı internet adresi üzerinden giriş yaparak, iş başvuru ekranından yapabileceklerdir. Farklı yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

ATK Devlet Memuru Alımı Başvuru Tarihleri

Adli Tıp Kurumu 52 Devlet Memuru alımı için iş başvuruları 18 Aralık 2023 Pazartesi günü saat 10:00'da başlayacaktır. İş başvuruları 24 Aralık 2023 Pazar günü saat 23:59’da bitecektir.

Adalet Bakanlığı ATK Devlet Memur Alımı Başvuru Nitelikleri Neler?

Makine Mühendisi Makine Mühendisliği veya Mekatronik Mühendisliği lisans programlarının birinden mezun olmak.

İnşaat Mühendisi İnşaat Mühendisliği lisans programından mezun olmak.

Bilgisayar Mühendisi Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri Mühendisliği, Bilgisayar Bilimi ve Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Bilgisayar ve Enformatik Mühendisliği, Kontrol ve Bilgisayar Mühendisliği lisans bölümlerinden birinden mezun olmak.

Fizik Mühendis Lisans Fizik Mühendisliği lisans programından mezun olmak.

Biyolog alımı için Biyoloji, Biyoteknoloji ve Moleküler Biyoloji, Moleküler Biyoloji ve Genetik, Moleküler Biyoloji, Genetik ve Biyomühendislik, Tıbbi Biyoloji, Tıbbi Biyolojik Bilimler lisans programlarının birinden mezun olmak.

Kimyager Lisans Kimya veya Biyokimya lisans programlarının birinden mezun olmak.

Psikolog Psikoloji lisans programından mezun olmak.

V.H.K.İ. devlet memuru alımı için Kütüphanecilik, Bilgi Belge Yönetimi veya Arşivcilik lisans programlarının birinden mezun olmak.

V.H.K.İ. Kamu personeli Halkla İlişkiler, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık, Reklamcılık ve Halkla İlişkiler, Halkla İlişkiler ve Tanıtım lisans programlarının birinden mezun olmak.

V.H.K.İ.  kamu personel alımı Ekonomi, İktisat, İktisat, Ekonomi ve İdari Bilimler, Ekonomi-Yönetim Bilimleri, Ekonomi Politik ve Toplum Felsefesi, Uluslararası Ekonomi, İşletme-Ekonomi, Ekonomi ve Finans, İşletme, İşletmecilik, İşletme-Maliye, Yönetim ve Organizasyon, Yönetim Bilimleri, Yönetim Bilimleri ve Liderlik, MuhasebeFinansman, Muhasebe ve Finansal Yönetim, Muhasebe ve Finans Yönetimi, Pazarlama, İşletme Bilgi Yönetimi lisans programlarının birinden mezun olmak.

Tekniker Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Programcılığı (İnternet), Bilgisayar Programlama, Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama, Web Teknolojileri ve Programlama önlisans programlarının birinden mezun olmak.

Tekniker Makine, İş Makineleri, Makine Yağları ve Yağlama Teknolojisi veya Silah Sanayi Teknikerliği önlisans programlarının birinden mezun olmak.

Sağlık Teknikeri Adli Tıp Teknikerliği, Otopsi Yardımcılığı, Adli Tıp önlisans programlarının birinden mezun olmak.

Laborant  Sağlık Laboratuvarı, Tıbbi Laboratuvar, Tıbbi Laboratuar Teknikleri, Tıbbi Laboratuvar Teknikleri önlisans programlarının birinden mezun olmak.

Bütün adaylar sadece bir iş için başvuru yapabilecektir. Her kadro için KPSS puan türünde en az 70 puan alan adayların başvuruları kabul edilecektir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.