Adana Büyükşehir Belediyesi İşçi Alımı

Adana Büyükşehir Belediyesi İşçi Alımı

Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığı Lise mezun İşçi Alım 04 Mayıs 2017 de ilanı yayınladı. Başvurular başlamış olup 15 Mayıs 2017 tarihinde sona erecektir. Başvuracakların belirtilen tarih aralığında başvuru yapmaları gerekmektedir.

Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığı En az lise mezun olan ilana KPSS P94 sıralamasına göre 1 kişi Kamu Kurum ve Kuruluşlarına işçi olarak alınmasında uygulanacak usul ve esaslar hakkında yönetmelik hükümlerine göre alım yapılacaktır. Başvuracak adayların 15 Mayıs 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekli.

Ciltçi (Mücellit) 1 kişi için lise mezun ve Başvuru yapacak adaylar ilanda belirtilen meslekte MEB veya Halk Eğitim Merkezi onaylı kurs belgesine sahip olması gerekmektedir. Başvurular İŞKUR üzerinden yapılacağı üzere başvuracaklar için 00003752876 numara ile başvuru yapacaklardır.

Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar arasından yüksek puan alandan başlamak üzere sayının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurumlar ve kuruluşuna bildirilir. İşyerine ismi bildirilen kişi yazılı ve sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

Taleplere başvuruda 2016 KPSS sınav sonuçları geçerli olup, KPSS P94 puan türünde en az 1 puanı olanlar başvurabilirler. Nihai listede yer alanlar, eğitim, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı/ sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum/ kuruluşuna ibraz etmek zorundadır.

Başvuracak adaylar eski hükümlü ve TMY terörle mücadelede yaralanan olması gerekmektedir. Başvuru için diğer şartlar kabul edilmemektedir.

Başvuracak adaylar Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığına istihdam edilecek olup çalışma adresi aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Eski Hükümlü olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar 15 Mayıs 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.