Adana Pozantı SYDV Personel Alımı

Adana Pozantı SYDV Personel Alımı

SYDV Adana Pozantı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Tarafından Personel Alım İlanı Yayınlandı. İnternet Üzerinden Yapılacak Olan Başvurular 25 Temmuz 2016 Tarihinde Sona Erecek.

Adana İli Pozantı İlçesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı personel alım ilanı yayınlandı. Büro Görevlisi olarak 1 kişi istihdam edileceği bildirildi. Başvuracak adayların öncelikle Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ‘na ait resmi internet sitesinden başvurularını 25 Temmuz 2016 tarihine kadar giriş yapmaları gereklidir. İstenen Belgelerin ilgili kuruma teslim edilmesi ise 26 Temmuz 2016 tarihine sona erecektir.

Adana Pozantı  SYDV Büro Görevlisi alımı için ;    Milli Eğitim Bakanlığı onaylı bilgisayar sertifikası sahibi olmak ve f klavye kullanabiliyor olmak , YÖK tarafından tanınan üniversitelerin psikoloji, rehberlik ve psikolojik danışmanlık, hukuk, iktisat,işletme, kamu yönetimi, halkla ilişkiler bölümlerinden birinden mezun olmak ÜDS veya KPDS sınavlarının birinden ingilizce puan türünden en az 70 puan almış olmak veya şartnamenin 8. Maddesinden sayılan bölümlerin herhangi birinin ingilizce eğitimi veren proğramdan mezun olmak veya 8. Maddede sayılan böümlerin ingilizce hazırlık veren proğramından başarıyla mezun olmuş olmak , en az 5 yıllık (B) sınıfı sürücü belgesi sahibi olmak gibi şartlar arandı.

Başvuran aday vakfın bulunduğu ilçe sınırlarında oturmalıdır. Sınav tarihi itibari ile 18 yaşını bitirmiş ve 35 yaşını doldurmamış olmak , 2015 veya 2016 yılında yapılan KPSS sınavının KPSS-P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak da adaylarda aranan şartlar arasında yer aldı.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.