Adıyaman Belediyesi İşçi Alımı

Adıyaman Belediyesi İşçi Alımı

Adıyaman Kahta Belediye Başkanlığı Sözleşmeli İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 1 kişi olarak açıklandı. Başvurular 26 Aralık 2016 tarihinde sona erecektir.

Adıyaman Kahta Belediye Başkanlığı Sözleşmeli İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Beden İşçisi (Genel) olarak istihdam edileceği açıklandı.

Kahta Belediye Başkanlığı Sözleşmeli 1 kişi Beden İşçisi için şartlar: En az ilköğretim mezunu (İlkokul) olması, En çok Lisans mwzunu olması gerekmektedir. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003510345 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 26 Aralık 2016 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.
Alınacak personel Kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kurada ismi çıkan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından iadeli taahhütlü olarak adaylara bildirilecektir. Noter Huzurunda Kura Çekimi 29 Aralık 2016 tarihinde Saat 14: 00 ile 15:00 arasında Kahta Belediye Başkanlığı Topantı Salonunda Yapılacak. 26 Aralık 2016 Terihine Kadar İstenen Belgeyi kahta Belediye Başkalığına Teslim Edilmesi gerekmektedir.

Talep sayısının üç katından fazla başvuru olması halinde talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır.

Başvuracak adaylar Adıyaman Kahta Belediye Başkanlığında istihdam edilecek olup çalışma adreside aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Eski Hükümlü olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 26 Aralık 2016 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir. Adıyaman iş ilanları kariyer.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.