Adıyaman İş İlanları Kariyer 12 Personel Alımı

Adıyaman İş İlanları Kariyer 12 Personel Alımı

İş İlanları Kariyer İnternet Sitesi Adıyaman İş İlanları İşkur Özel İş İlanları personel Arayan firma eleman alım ilanlarını sizler için bir arada sunuyoruz. ilköğretim, Lise, Önlisans ve Lisans Mezunu Herkes Başvurabilir.

İş İlanları Kariyer Bölümünden Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Adıyaman İlinde İşçi Alımı Devam Eden İşkur İlanlarını Sizler için Hazırlayarak Bir Araya Getirdik. İşçi Alımı Devam Eden 12 Kişi İstihdam Şartları ve Son Başvuru Tarihleri Aşağıda Belirtilen İlanlara Okur yazar, İlköğretim, Lise, Ön lisans ve Lisans Mezunu Olan herkes Başvuruda Bulunabilir.

Hakan Büro Mobilya’ da Çalıştırılmak üzere Mobilya Döşeme İşçisi 5 Kişi Alınacaktır. Deneyimi olmayıp bu meslekte yetişmek isteyenler de başvuru yapabilir. Mezuniyet şartı yoktur, Tecih Edilen İkamet Adıyaman İli ve İlçeleridir.

Son Başvuru Tarihi 16 Nisan 2017 dir Başvuracak adayların Şahsen veya İş İlan No (00003656565) İşkur İnternet Sitesi Üzerinden Müracaat edebilirler.

Göksu Prefabrik Yapı Elemanları San. ve Tic. A.Ş Beden İşçisi olarak 3 Kişi Alınacaktır. Adayların İlkokul Mezunu Olması Yeterlidir. Tercihler arasında Adıyaman ili ve İlçelerinde İkamet ediyor olmaları tercih nedenidir. erkekler şantiye işinde çalıştırılacak bayan ise temizlik işinde çalıştırılacak ( çay vb.) Adayların İşkur sitesi üzerinden (00003648918) İş İlan No Başvurmaları gerekmektedir.

İnternet Tekstil San. ve Tic. A.Ş Çalıştırılmak üzere 2 Kişi bayan ön muhasebe elemanı alınacaktır. İş İlanı na başvuracak bayan adayların Önlisans Mezunu olması ve Adıyaman İl ve İlçelerinde İkamet Ediyor Olması Gerekmektedir. Adıyaman İş İlanlarına Son Başvuru Tarihi 15 Nisan 2017 dir. Adayların İşkur İnternet sitesi üzerinden İş İlan No (00003654663) Başvurabilirler.

Adıyaman İş İlanları Es Yapı Metal İnşaat Pvc Orman Ürünleri San. ve Tic. A.Ş Çalıştırılmak üzere 2 PVC Doğramacı Alınacaktır. Eğitim Şartı Bulunmamaktadır il içinde ve kısa süreli olarak il dışında da çalışabilecek pvc ustası Başvuru Son Tarihi 08 Nisan 2017 dir. Adaylar İşkur İş İlan No (00003650730) Başvurabilirler.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.