Adıyaman Kahta SYDV Personel Alımı

Adıyaman Kahta SYDV Personel Alımı

30 Mart 2016 Tarihinde SYDV Adıyaman Kahta Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı Tarafından Personel Alım İlanı Yayınlandı. Başvurular 4 Nisan 2016 Tarihine Sona Erecektir.

30 Mart 2016 Tarihinde SYDV Adıyaman Kahta Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı Tarafından Personel Alım İlanı Yayınlandı. Başvurular 4 Nisan 2016 Tarihine Sona Erecektir.

Adıyaman İli Kahta İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı 30 Mart 2016 tarihinde personel alımı için ilan yayınlandı. Sosyal Yardım Ve İnceleme Görevlisi unvanıyla 2 kişi 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu 4/b maddesi uyarınca sözleşmeli statüde istihdam edilecek. İnternet üzerinden yapılacak olan başvurular 4 Nisan 2016 tarihinde, istenen belgelerin Kahta Kaymakamlığı ‘na teslim edilmesi ise 5 Nisan 2016 tarihinde sona erecek.

Adıyaman Kahta SYDV sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı için: En az son 1 yıldır Kahta ilçe sınırlarında ikamet ediyor olmak ( Nüfus Müdürlüğünden alınacak belge ile doğrulanacaktır.) İşe alınacak adayların Vakıfta çalıştığı süre içerisinde Kahta İlçe Merkezinde ikamet etmeyi kabul ve taahhüt ediyor olması. Sosyal iletişim becerisine sahip olmak. Yüksek Öğretim Kurumlarının en az 4 yıl Sosyoloji, Psikoloji, Sosyal Hizmetler veya İnsan ve Toplum Bilimleri bölümlerinden mezun olmak. İşe alım sürecinde ÖSYM tarafından yapılan geçerli (2014-2015) Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak. Tam teşekküllü devlet veya üniversite hastaneleri tarafından verilen sağlıklı olduğuna dair, sağlık kurulu raporu almak. (Aile hekimliğinden alınacak rapor kabul edilmeyecektir.)

Adaylar internet üzerinden Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ‘nın ilgili sitesinden başvuru yaptıktan sonra Kahta Kaymakamlığı ‘na istenen belgeleri teslim etmeleri gereklidir. Evrakları teslim etmeyen adayların başvurusu iptal edilecektir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.