Adıyaman TPAO Engelli Kamu Personeli Alımı

Adıyaman TPAO Engelli Kamu Personeli Alımı

Adıyaman TPAO Kamu Sözleşmeli kamu İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 2 kişi olarak açıklandı. Başvurular 28 Kasım 2016 tarihinde sona erecektir.

Adıyaman TPAO Kamu Sözleşmeli kamu İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 2 kişi olarak açıklandı. Başvurular 28 Kasım 2016 tarihinde sona erecektir. Adıyaman TPAO Kamu Sözleşmeli kamu İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 2 kişi Uzman Yardımcısı (Genel) olarak istihdam edileceği açıklandı.

TPAO Adıyaman 2 kişi Uzman Yardımcısı Genel için şartlar: Yüksek Öğrenim Kurumlarının Lisans düzeyinde eğitim veren İktisat, İşletme, İİBF, Siyasal bilgiler, Sosyal Bilimler Fakülteleri İşletme, İktisat ve Kamu Yönetimi mezunu olması gerekmektedir. Adaylar iş kur iş ilan 00003479061 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 28 Kasım 2016 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

2016 KPSS P73 (Kamu Personeli Seçme Sınavı ) sonuçları geçerli olup Taleplere 2016 KPSS sınavına giren ve en az 60 puan alan adayların başvuruları kabul edilecektir. Bu İlana Kişisel Durumu Engelli olanlar başvura bileceklerdir. İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu ( Türkiye Petrolleri Adıyaman Bölge Müdürlüğü ) tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. İstenilen elemanın işyerinde yapacağı iş Uzman Yardımcısı olarak görev yapacaktır. Alınacak personel için açıklanan Brüt Ücret: 4.324,00 TL İlgiliye brüt ücret dışında yıllık 112 günlük brüt çıplak ücret üzerinden ikramiye ödenecektir.

İlana başvuracakların sayısının fazla olması durumunda talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Adıyaman iş ilanları kariyer.

Başvuracak adaylar Adıyaman Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı TPAO istihdam edilecek olup çalışma adreside aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Engelli olanlar başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 28 Kasım 2016 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum