Adli Tıp Kurumu 15 Personel Alıyor

Adli Tıp Kurumu 15 Personel Alıyor

Adli Tıp 10 şehre en az lise mezunu 15 Kamu Personel Alımı gerçekleştiriyor. Başvurular 20 Kasım 2017 de başlayıp 01 Aralık 2017 de sona erecektir.

Devlet Personel Başkanlığınca Adli tıp kurumuna 15 personel alacağını yayınlandı. Alınacak Personeller İstanbul, Ankara, Aksaray, Balıkesir, Erzurum, Eskişehir, İzmir, Sakarya, Şırnak, ve Van adreslerinde görev yapacaklardır.

Şoför (Memur) kadrosunda istihdam edilebilmek için; ortaöğretim kurumlarının herhangi bir alanından mezun olmak. 2016 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavlarında KPSS P94 puan türünden (Ortaöğretim düzeyinden) 70 ve daha yukarı puan almış olmak. D sınıfı (Eski sürücü belgelerinde E sınıfı ) sürücü belgesine sahip olmak.

Alınacak kişiler tek aşamalı sözlü sınav ile alımı gerçekleştirilecektir. Laborant (Patoloji) kadrosunda istihdam edilebilmek için; yükseköğretim kurumlarının Patoloji Laboratuvar, Patoloji Laboratuvar Teknikleri önlisans programlarından mezun olmak. 2016 yılı Kamu Personel Seçme Sınavlarında KPSS P93 puan türünden (Önlisans düzeyinden) 70 ve daha yukarı puan almış olmak.

Sağlık Teknikeri (Adli Tıp-Otopsi) kadrosunda istihdam edilebilmek için; yükseköğretim kurumlarının Adli Tıp Teknikerliği, Otopsi Yardımcılığı, Adli Tıp önlisans programlarından mezun olmak. 2016 yılı Kamu Personel Seçme Sınavlarında KPSS P93 puan türünden (Önlisans düzeyinden) girmiş olmak.

Başvurular Adli Tıp Kurumunun resmi internet sitesi üzerinden yapılacaktır. İnternet sitesi üzerinden yapılan başvuru sonrasında posta veya diğer iletişim kanallarıyla herhangi bir belge gönderilmeyecektir. Başvuru esnasında fotoğraf ve KPSS sonuç belgesi ile diploma veya geçici mezuniyet belgesinin sisteme yüklenmesi gerektiğinden adayların bu belgelerin pdf ya da resim formatındaki hallerini hazır bulundurmaları gerekmektedir. Başvuru işlemini uygun şekilde yaparak tamamlayan adaylara başvuru kayıt numarası sistem tarafından otomatik olarak verilecektir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
4 Yorum