Adnan Menderes Üniversitesi 34 Hemşire Alımı

Adnan Menderes Üniversitesi 34 Hemşire Alımı

Adnan Menderes Üniversitesi 34 Hemşire Alım ilanı 25 Eylül 2017 de yayınladı. Başvuracak adaylar Lise, Önlisans ve Lisans mezunu olmaları gerekmektedir. Başvuracak adaylar şahsen başvuruyu 09 Ekim 2017 kadar yapmaları gerek.

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Sözleşmeli 34 kişi Hemşire alımı yapılacağı devlet personel başkanlığınca yayınladı. Başvurular Orta Öğretim lise, Önlisans ve  Lisans mezunları için 2016 KPSS puanı esas alınacaktır.

Başvuru Formu üniversitenin internet sitesinden temin edilecektir. 2016 KPSS Sınav Sonuç Belgesi, Öğrenim Belgesi, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, 1 Adet Resim, Başvuracak adayların aranılan niteliklerde belirtilen nitelikleri ve çalışma sürelerini; çalışmış oldukları kurumun antetli kağıdı ile Hemşirelik Hizmetleri Müdürlüğü, Başmüdürlük veya Başhekimlik tarafından ıslak imza ve kaşe ile onaylanmış yazı ve Sosyal Güvenlik Kurumu hizmet dökümü ile belgelendirilmesi gerekmektedir.

Adaylarda aranan bazı şartlar: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, Erkek adaylar muvazzaf askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış veya ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması gerekmektedir.

Sözleşmeli 34 Personel alımı için şartlar: Lise, Önlisans ve Lisans Sağlık Memurluğu, Hemşirelik ve Ebe bölümü mezunu adaylar başvuru yapabilirler. Başvuru yapacak adaylarda öğrenimle ilgili koşullar ile ilgili geniş bilgi aşağıdaki tabloda yer almaktadır.

Adayların başvurularını web adresinde bulunan İş Talep Formunu tam ve eksiksiz doldurarak istenen belgelerle birlikte Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesi Hastane Başmüdürlüğü Kepez/AYDIN adresine şahsen başvurmaları gerekmektedir.

Başvuru için istenen belgeleri eksik getiren, başvuru tarihini geciktiren veya nitelikleri uygun olmayan adayların müracaatlarına işlem yapılmayacaktır.

 

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.