AFAD 1749 Memur Alımı Başvuru Ekranı Açıldı! Afad İş Başvurusu

AFAD 1749 Memur Alımı Başvuru Ekranı Açıldı! Afad İş Başvurusu

AFAD bünyesinde en az lise mezunu olmak üzere bin 749 kadroya başvurular alınmana başladı. AFAD iş başvurusu süreci ve başvuru ekranı bu yazımızda.

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı AFAD personel alımı başladı. 1749 kadroya sözleşmeli Avukat, Büro Personeli, Mühendis, Sosyal Çalışmacı, Veteriner Hekim, Diğer Sağlık Personeli, Şoför, Hizmetli, Teknisyen, Koruma ve Güvenlik Personeli ile Arama ve Kurtarma Teknisyeni alımları için başvurular alınmaya başladı. AFAD iş başvurusu BAŞVURU EKRANI ve tüm detaylar bu yazımızda.

AFAD personel alımı lisans mezunu kontenjan dağılımı

3 avukat alımı, 175 Büro Personeli Alımı: 100 Acil Yardım Yönetimi, 75 (Diğer), 38 İnşaat Mühendisi alımı, 4 Bilgisayar, Bilişim Sistemleri Mühendisi alımı, 7 Makine Mühendisi alımı, 14 Elektrik, Elektrik Elektronik, Elektronik, Elektronik ve Haberleşme Mühendisi alımı, 34 Harita, Geomatik Mühendisi alımı, 10 Jeofizik Mühendisi alımı, 33 Hidrojeoloji Mühendisi alımı, 6 Endüstri Mühendisi alımı, 61 Sosyal Çalışmacı alımı, 5 Veteriner Hekim alımı yapılacak.

1101-kamu-personel-alimi.jpg

AFAD personel alımı önlisans mezunu kontenjan dağılımı

7 Diğer Sağlık Personeli Alımı, 401 Arama ve Kurtarma Teknisyeni Alımı, 700 Arama ve Kurtarma Teknisyeni alımı Acil Durum ve Afet Yönetimi/ Sivil Savunma ve İtfaiyecilik mezunu personel alımı yapılacak.

638-personel-alimi-sartlari.jpg

AFAD personel alımı lise mezunu kontenjan dağılımı

113 Şoför (lise) alımı, 70 Hizmetli (lise) alımı, 3 Elektrik Elektronik Teknolojisi alımı, 4 Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme alımı, 61 Koruma ve Güvenlik Görevlisi alımı olmak üzere toplam 1749 kamu personel alımı için başvuru başladı.

AFAD 1749 memur alımı başvuruları 27 KASIM 2021'e kadar devam edecek!

afad-is-basvurusu.jpg​​​​​​​

Başvuru ekranı.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
11 Yorum