AFAD 648 Personel Alımı Sözlü Sonucu Nihai Liste Açıklandı! Sonuç Sorgulama

AFAD 648 Personel Alımı Sözlü Sonucu Nihai Liste Açıklandı! Sonuç Sorgulama

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı AFAD tarafından sözleşmeli 4/B personel alımı kapsamında 648 kadro için sözlü sonuçları NİHAİ LİSTE açıklandı. AFAD sonuç sorgulama atama belgeleri bu yazımızda.

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı “AFAD” bünyesinde 2022 yılı 648 sözleşmeli memur alımı kapsamında sözlü sonuçları açıklanan kadrolar için itiraz süreci de tamamlandı. İŞ İLANLARI KARİYER olarak gerekli tüm detayları bu yazımızda hazırladık. İşte AFAD personel atama süreci ve nihai sonuç sorgulama.

Afad personel alımı sonuç sorgulama

AFAD’tan yapılan açıklamada 7-18 Mart 2022 tarihleri arasında yapılan sözlü sınav sonuçları açıklandı. Adaylar nihai kesin listeye “Kariyer Kapısı-İşe Alım Platformu” üzerinden e-Devlet şifreleri ile giriş yaparak ulaşabileceklerdir. Haberimizin en altında kariyer kapısı internet sitesine giriş yapabilirsiniz.

Memur atama kontenjanları ve başvuru süreci

3 avukat, 113 Şoför, 70 Hizmetli, 3 Elektrik Elektronik Teknolojisi, 4 Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme, 61 Koruma ve Güvenlik Görevlisi, 7 Diğer Sağlık Personel, 175 Büro Personeli, 38 İnşaat Mühendisi, 4 Bilgisayar, Bilişim Sistemleri Mühendisi, 7 Makine Mühendisi, 14 Elektrik, Elektrik Elektronik, Elektronik, Elektronik ve Haberleşme Mühendisi, 34 Harita, Geomatik Mühendisi, 10 Jeofizik Mühendisi, 33 Hidrojeoloji Mühendisi, 6 Endüstri Mühendisi, 61 Sosyal Çalışmacı, 5 Veteriner Hekim için atama başvuruları:

Asil olarak kazanan adaylar aşağıda belgelerle birlikte 18-22 Temmuz 2022 tarihleri arasında tercih ettikleri İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğüne şahsen müracaat etmeleri gerekiyor.

Afad personel atama başvuru belgeleri

 • Aday Başvuru Bilgileri çıktısının imzalı nüshası.
 • Diploma veya mezun olduğunu gösterir belgenin aslı ve fotokopisi veya tasdikli sureti,
 • Erkek adaylar için Askerlik Durum Belgesi,
 • T.C. Kimlik Kartı Fotokopisi,
 • Kamu kurum ve kuruluşlarında 4/B sözleşmeli pozisyonunda tam zamanlı olarak görev yapmakta iken kurumlarınca sözleşmesi fesih edilen ya da sözleşmesini tek taraflı fesheden adaylar için görev yaptıkları eski kurumlarınca onaylı hizmet belgesi,
 • Varsa Sigorta veya Bağ-Kur hizmetlerini gösterir belge,
 • Adli Sicil Belgesi,
 • Fotoğraf,
 • Avukat pozisyon unvanını tercih edenler için Avukatlık ruhsatnamesinin baro veya noterden onaylı örneği,
 • Koruma ve Güvenlik Görevlisi pozisyon unvanını tercih eden adaylardan Özel Güvenlik Kimlik Kartı ve Çalışma İzin Belgesi,
 • Şoför pozisyon unvanını tercih eden adaylardan Sürücü Belgesi onaylı örneği isteniyor.

Duyuru metni.

Kariyer kapısı sonuç sorgulama.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum