AFAD 648 Sözleşmeli Memur Alımı Mülakat Sonuçları Açıklandı

AFAD 648 Sözleşmeli Memur Alımı Mülakat Sonuçları Açıklandı

İçişleri Bakanlığı Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı AFAD tarafından 648 kadro için yapılan mülakat sonuçları açıklandı. Hemen bu haberimizden AFAD sözleşmeli memur alımı sözlü sonuçlarına erişim sağlayabilirsiniz.

AFAD bünyesinde 648 kadro için 7-18 Mart 2022 tarihleri arasında bölgesel ve eşzamanlı olarak gerçekleştirilen Avukat, Büro Personeli, Mühendis, Sosyal Çalışmacı, Veteriner Hekim, Diğer Sağlık Personeli, Destek Personeli, Teknisyen ile Koruma ve Güvenlik Görevlisi alımı mülakat sonuçları açıklandı.

AFAD personel alımı sonucu açıklanan kadrolar

3 avukat, 113 Şoför, 70 Hizmetli, 3 Elektrik Elektronik Teknolojisi, 4 Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme, 61 Koruma ve Güvenlik Görevlisi, 7 Diğer Sağlık Personel, 175 Büro Personeli, 38 İnşaat Mühendisi, 4 Bilgisayar, Bilişim Sistemleri Mühendisi, 7 Makine Mühendisi, 14 Elektrik, Elektrik Elektronik, Elektronik, Elektronik ve Haberleşme Mühendisi, 34 Harita, Geomatik Mühendisi, 10 Jeofizik Mühendisi, 33 Hidrojeoloji Mühendisi, 6 Endüstri Mühendisi, 61 Sosyal Çalışmacı, 5 Veteriner Hekim alımları için sözlü sonuçları belli oldu.

AFAD sözleşmeli personel alımı sonuç sorgulama

Sözleşmeli Personel Alımı Sözlü Sınavı sonuçları adaylarca Kariyer Kapısı internet adresi üzerinden görüntüleyebileceklerdir. E-Devlet hesapları ile giriş yapan adaylar ilgili sorgulama alanından durumlarını öğrenebilirler. Haberimizin en altında bağlantıya erişim sağlayabilirsiniz.,

Memur atama sonucu itiraz başvuruları başladı

Sınav sonuçları ile ilgili itirazlar 26 Mayıs 2022 Perşembe gününden itibaren 7 iş günü içinde olmak üzere 3 Haziran 2022 tarihine kadar dilekçe ile şahsen veya posta yoluyla Başkanlığa yapılacaktır.

AFAD memur atama asil listeler açıklanacak

İtiraz sürecinin tamamlanmasını müteakip başarı sıralamasına göre asil olan adaylardan istenilecek belgeler, belgelerin teslim tarihi ve yeri AFAD tarafından açıklanınca İŞ İLANLARI KARİYER olarak sizleri bilgilendireceğiz.

Afad sonuç sorgulama.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
20 Yorum