AFAD Kamu Personeli Alımı 2016

AFAD Kamu Personeli Alımı 2016

31 Aralık 2015 Tarihinde T.C. Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Kamu Personeli Alımı İlanı Yayınladı. Toplam 25 Kişi Uzman Yardımcısı Olarak İstihdam Edilecek.

Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı 31 Aralık 2015 tarihinde kamu personeli alım ilanı yayınladı. 25 kişi uzman yardımcısı olarak alınacak. Başvurular 14 – 25 Mart 2016 tarihleri arasında kurumun internet sitesinden başvuru formu doldurularak yapılacaktır. Şahsen, posta, fax vb… şekilde yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Bilgisayar Mühendisliği mezunu 2 kişi KPSSP-8 puan türünden, Elektrik-Elektronik Mühendisliği mezunu 2 kişi KPSSP-8 puan türünden, Endüstri Mühendisliği mezunu 3 kişi KPSSP-8 puan türünden, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği mezunu 2 kişi KPSSP-8 puan türünden,

Harita Mühendisliği mezunu 1 kişi KPSSP-8 puan türünden, Hukuk mezunu 1 kişi KPSSP-103 puan türünden, İstatistik mezunu 4 kişi KPSSP-75 puan türünden, İşletme, İktisat, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Kamu Yönetimi, Çalışma Ekonomisi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Uluslararası İlişkiler, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler mezunu 7 kişi KPSSP-117 puan türünden, Maliye mezunu 3 kişi KPSSP-24 puan türünden en az 75 puan almış olmak şartı ile alınacaktır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.