AFAD Personel Alımı Yapıyor! KPSS Şartsız Online Başvuru Ekranı

AFAD Personel Alımı Yapıyor! KPSS Şartsız Online Başvuru Ekranı

AFAD’a yeni personel alımı yapılıyor. KPSS şartsız AFAD personeli olmak için kimler başvurabilir. İşte Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı bünyesinde yeni kadrolara atama süreci ve tüm detayların yer aldığı haberimiz.

İçişleri Bakanlığı bünyesinde AFAD personel alımı online başvuruları alınıyor. Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı “AFAD” tarafından KPSS şartı aranmaksızın yeni kadrolara başvuru süreci, detayları İŞ İLANLARI KARİYER olarak bu haberimizde hazırladık.

Afad hangi branşlarda memur alımı yapıyor

AFAD’da şu branşlarda bilişim personeli alımı yapılıyor: Kıdemli Uzman Yazılımcı 3, Kıdemli Sistem Uzmanı 1, Uzman Network Yöneticisi 1, Bilgi Güvenliği Uzmanı 1, İş Zekâsı Uzmanı 1, Uzman Veritabanı Yöneticisi 1, JAVA Yazılım Geliştirme Uzmanı 1, PHP Yazılım Geliştirme Uzmanı 1 kadro olmak üzere 10 kontenjan için başvurular alınıyor.

AFAD personel alımı 2022 başvuru genel şartları

657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşımak şartları bulunmaktadır. Ayrıca AFAD personel alımında KPSS zorunluluğu yok. Başvurularda KPSS puanı olmayanda adaylar değerlendirmede 70 olarak baz alacaklardır.

Personel alımı 2022 mezuniyetler

4 Yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik-elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden mezunlar başvurabilir.

Ayrıca diğer 4 yıllık fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik mezunları da başvuru yapabilmektedir.

Sözleşmeli 4/B memur alımı başvuruları

AFAD personel alımları için başvurular 27 Nisan’a kadar yapabileceklerdir. Sürece dair detayları ve gerekli başvuru hususlarını aşağıdaki kılavuzda ve başvuru ekranında hemen ulaşabilirsiniz. İşte detaylar.

Tıkla HEMEN GÖZ AT! https://isilanlarikariyer.com/d/file/afad-personel-alimi.20220411112821.pdf

Başvuru ekranı.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum