Afet Müdahale Elemanı Alınacak

Afet Müdahale Elemanı Alınacak

İş Kurumu tarafından 4 kişi Afet Müdahale Eleman alım ilanı 25 Ekim 2017 de KPSS şartız alınacağını yayınlandı.

Yozgat Umutlu Belediye Başkanlığı ilanına başvuracak aday İş Kurumu üzerinden 25 Ekim 2017 ile 03 Kasım 2017 tarihleri arasında internetten veya şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir. Açılan ilan daimi olarak ilan edilmiştir.

Umutlu Belediye Başkanlığı İş Kurumu Üzerinden ilkokul mezunu 4 işçi alımı 25 Ekim 2017 de yayınladı. Başvuracak adaylar belediyeye Afet Müdahale Elemanı olarak alınacaktır. Adaylarda KPSS şartı aranmamaktadır.

İstenen belgeler: Öğrenim belgesi, Nüfus cüzdanı fotokopisi, TC Kimlik numarasının yazılı olduğu adli sicil kaydı, Askerlik durum belgesi (terhis, tecil veya muaf olduğunu belirtir).

Afet Müdahale Elemanı 4 kişi için şartlar: En az İlkokul ve en çok Lise mezunu olması şart. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00004088957 numara ile İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen veya İnternetten 03 Kasım 2017 tarihi mesai bitimine kadar başvurmaları gerek.

Alınacak personel noter kurasınca belirleneceği üzere noter kurası 11 Kasım 2017 tarihi ve saat 14:00 ile 15:00 saatleri arasında Umut belediyesinde çekilecektir.

Alınacak işçi İnternet üzerinden veya şahsen başvuru yaparak noter huzurunda kura çekimi gerçekleşerek yapılacaktır.

Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvurdukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar ve yeni yedek aday alım yapılır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.