Afyon Belediyesi En Az Ortaokul Daimi 14 Personel Alımı Yapacak

Afyon Belediyesi En Az Ortaokul Daimi 14 Personel Alımı Yapacak

Afyon Belediyesi tarafından Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre en az ortaokul mezunu KPSS şartsız daimi kadroda 11 branşta toplamda 14 sürekli işçi alımı yapılacağı belirtilmektedir.

Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre Afyonkarahisar İli Sandıklı Belediye Başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere daimi kadroda KPSS şartsız en az ortaokul mezunu toplamda 14 sürekli işçi alınacaktır.

Alınacak personellerin sayı ve unvan dağılımı

1 Aşçı, 1 Bilgisayar Bakım ve Onarımcısı (Engelli), 3 Büro İşçisi, 1 Çaycı, 1 Elektrikçi (Genel), 1 Diğer Elektronik Montörleri, 1 Garson, 1 Marangoz, 2 Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı), 1 Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme Teknisyeni ve 1 Vücut Geliştirme Fitness Antrenörü olarak kurum bünyesinde istihdam edilecektir.

Adaylar için başvuru zamanı

Başvuru işlemleri 23 Nisan 2021 tarihine kadar (23 Nisan dahil) yapılabilecektir.

Adaylar için başvuru şekli ve yeri

Adaylar esube.iskur.gov.tr internet adresinden "İş Arayan" linki üzerinden TC kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak başvurularını yapacaklardır.

Adaylarda aranan ortak nitelikler

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinin birinci fıkrasının (A) bendinin (1), (4), ve (7) numaralı alt bentlerinde belirtilen şartları taşımak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak, Göreve başlayacak personelin görevini devamlı yapmasına engel (ruhsal ve fiziksel) sorununun olmadığını belgelemek, Son 6 aydır Sandıklı ilçesinde ikamet ediyor olmak, Askerlikle ilişiği bulunmamak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak şartları aranmaktadır, 24 saat vardiyalı çalışmasına engel bir durumu olmamak, Alanında en az 3 yıl çalışmış olmak, B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve seyahat engeli bulunmamak.

Engelli adaylar için aranan nitelikler

Türk vatandaşı olmak, 18 – 36 yaş arasında olmak, %40 engelli raporuna sahip olmak, Kamusal haklarından mahrum bulunmamak.

Aşçı için aranan nitelikler

MEB ileri seviye Aşçılık ve Ustalık belgelerine sahip olmak, 18 – 45 yaş arasında olmak, En az ve en fazla Ortaokul mezunu olmak.

Büro İşçisi için aranan nitelikler

18 – 45 yaş arasında olmak, En az Ortaokul en fazla Lise mezunu olmak.

Çaycı için aranan nitelikler

18 – 45 yaş arasında olmak, En az ve en fazla Ortaokul mezunu olmak.

Diğer Elektronik Möntörleri için aranan nitelikler

MEB Elektrik-Elektronik Teknolojisi meslek alanında Görüntü ve Ses Sistemleri meslek dalında Ustalık Belgesine sahip olmak, 18 – 45 yaş arasında olmak, En az ve en fazla Ortaokul mezunu olmak.

Elektrikçi için aranan nitelikler

MEB Elektrik-Elektronik Teknolojisi meslek alanında Elektrik Tesisat ve Pano Montörlüğü meslek dalında Ustalık Belgesine sahip olmak, 18 – 45 yaş arasında olmak, En az ve en fazla Lise mezunu olmak.

Garson için aranan nitelikler

MEB Yiyecek İçecek Hizmetleri alanında, Garson(Servis Elemanı)/ Servis mesleği ile ilgili belgeye sahip olmak, 18 – 35 yaş arasında olmak, En az Lise en fazla Önlisans mezunu olmak.

Marangoz için aranan nitelikler

18 – 50 yaş arasında olmak, En az ve en fazla Ortaokul mezunu olmak.

Resepsiyon Görevlisi için aranan nitelikler

18 – 45 yaş arasında olmak, En az Lise en fazla Önlisans mezunu olmak.

Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme Teknisyeni için aranan nitelikler

Teknisyen (Tesisat Teknolojisi) mesleğine sahip olduğunu gösterir mezuniyet belgesine sahip olmak, 18 – 45 yaş arasında olmak, En az ve en fazla Lise mezunu olmak.

Vücut Geliştirme Fitness Antrenörü için aranan nitelikler

Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Federasyonu tarafından en az 2. kademe Antrenör Belgesine sahip olmak, 18 – 45 yaş arasında olmak, En az ve en fazla Lise mezunu olmak,

Bilgisayar Bakım ve Onarımcısı (Engelli) için aranan nitelikler

MEB Bilgisayar meslek alanı ile ilgili tercihen Bilgisayar İşletmenliği (Operatörlüğü) belgesine (kurs/sertifika) sahip olmak, 18 – 36 yaş arasında olmak, En az ve en fazla Lise mezunu olmak,

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.