Afyon Belediyesi İşçi Alımı

Afyon Belediyesi İşçi Alımı

Afyon Belediye Sözleşmeli İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 2 kişi olarak açıklandı. Başvurular 30 Ocak 2017 tarihinde sona erecektir.

Afyonkarahisar Büyükkalecik Belediye Başkanlığı Sözleşmeli İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Motorlu Araçlar Teknolojisi / Otomotiv Teknolojisi Teknisyeni ve 1 kişi Büro Memuru olmak üzere toplam 2 kişi istihdam edileceği açıklandı.

Motorlu Araçlar Teknolojisi / Otomotiv Teknolojisi Teknisyeni 1 kişi için şartlar: Ortaöğretim Lise ve dengi mezunu olması, Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS P94 puan türünden en az 60 puanı bulunuyor olması ve C sınıfı sürücü belgesine sahip olması gerekmektedir. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003561308 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 30 Ocak 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Büro Memuru (İdari işler) 1 kişi için şartlar: Ön Lisans Mezunu olması, Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS P93 puan türünden en az 60 puanı bulunuyor olması, MEB onaylı Bilgisayar sertifikası, Kalite yönetim sertifikası ve 2 yıl deneyim olması gerekmektedir. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003561391 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 30 Ocak 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Taleplerde 2016 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) sonuçları geçerli olup 2016 KPSSP93 ve KPSSP94 puanı olan adayların başvuruları kabul edilecektir. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundalar. Afyonkarahisar iş ilanları kariyer.

Başvuracak adaylar Afyonkarahisar Büyükkalecik Belediye Başkanlığına istihdam edilecek olup çalışma adreside aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Normal olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 30 Ocak 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.