Afyon Kocatepe Üniversitesi 29 Memur Alımı

Afyon Kocatepe Üniversitesi 29 Memur Alımı

Afyon Kocatepe Üniversitesi tarafından 17 Temmuz 2017 tarihinde 29 memur alım ilanı yayınlandı. Başvurular 15 gün içinde sona erecektir. Başvuruların Afyon Kocatepe Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı’na şahsen yapılması gerekmektedir. Başvuru için ...

Afyon Kocatepe Üniversitesi tarafından 17 Temmuz 2017 tarihinde 24 hemşire, 2 sağlık teknikeri (radyoterapi), 2 sağlık fizikçisi ve 1 diğer sağlık personeli (laboratuvar teknikeri) olmak üzere toplamda 29 memur alımı ilanı yayınladı.

Başvuruların 31 Temmuz 2017 tarihine kadar  belirtilen belgelerle beraber Afyon Kocatepe Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı’na şahsen yapılması gerekmektedir.

Başvuru sırasından istenilen belgeler; başvuru dilekçesi, öğrenim durumu itibariyle KPSS sonuç belgesi, mezuniyet belgesi aslı veya onaylı sureti ve 2 adet fotoğraf olarak belirtilmiştir.

2 Sağlık Teknikeri alımı için adaylarda aranan şartlar: Üniversitelerin Önlisans Radyoterapi bölümünden mezun olmak, Varian DBX/DHX cihazlarını aktif olarak kullanabildiğine dair belgeye sahip olmak, Aria 10 eğitimi almış olmak, erkek adaylar için askerliğini yapmış ya da tecilli olmak olarak belirtilmiştir.

2 Sağlık Fizikçisi alımı için: Fizik, fizik mühendisliği veya nükleer enerji mühendisliği lisans eğitimi üzerine radyoterapi fiziği, diagnostik radyoloji fiziği veya nükleer tıp fiziği dallarının birinde yüksek lisans mezunu olmak ve erkek adaylar için askerliğini yapmış ya da tecilli olmak gerekmektedir.

1 Laboratuvar Teknikeri alımı için: Laboratuvar teknikerliği önlisans mezunu olmak, belgelendirmek şartıyla en az 5 yıl kan merkezinde tecrübesi bulunmak, Sağlık Bakanlığı’nca verilen hekim dışı sağlık personelinin kan bankacılığı ve transfüzyon tıbbı eğitimine katılıp sertifika almış olmak ve erkek adaylar için askerliğini yapmış ya da tecilli olmak gerekmektedir.

11 Hemşire alımı için: Adayların Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik Bölümünden mezun olmaları gerekmektedir. Başvuru yapacağı bölüme göre adaylarda en az 2 yıl iş tecrübesi aranmaktadır. Erkek adaylar için askerliğini yapmış ya da tecilli olmak da adaylarda aranan şartlar arasında yer almaktadır.

13 Hemşire alımı için: Dört yıllık eğitim veren üniversitelerin hemşirelik bölümünden mezun olmak gerekmektedir. Adayların başvuru yapacağı bölüme göre bazı özel şartlar yer almaktadır. Erkek adayların askerliğini yapmış olması ya da tecilli olması istenmektedir.

Belirtilen tüm kadrolar için adayların 2016 yılı KPSS'ye girmiş olmaları gerekmektedir. İlanda KPSS en az puan şartı yer almamaktadır. 

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.