Afyonkarahisar Belediye Başkanlığı İşçi Alımı

Afyonkarahisar Belediye Başkanlığı İşçi Alımı

Afyonkarahisar Belediye Başkanlığı İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 2 kişi olarak duyuruldu. Başvurular 16 Ocak 2017 Pazartesi Günü son bulacaktır.

Afyonkarahisar Sülün Belediye Başkanlığı Adaylarının ilköğretim Kurumu Bir okuldan mezun olmaları gerekmektedir, KPSS Şartı yoktur, Çalışma adresi Afyonkarahisar İlidir.2 işçi Beden İşçisi ( Genel ) alımına, Durumu Sadece Normal ve TMY (Terorle Mücadelede Yaralanan) olanlar başvurabilecektir. Başvuruda bulunacak adayların ilköğretim Kurumu Bir okuldan mezun olmaları gerekmektedir, KPSS Şartı yoktur.

Taleplere Başvuruda bulunacak adayların ilköğretim Kurumu Bir okuldan mezun olmaları gerekmektedir, KPSS Şartı yoktur. Kura çekimi  19 ocak 2017 Perşembe tarihinde saat 10:00 da Belediyesi Başkanlığı hizmet binası Toplantı Salonunda Yapılacaktır. TMY (Terörle Mücadele Yaralanan) lar durumlarını ilgili komutanlık yazısı ile belgelendirmek zorundadır.Adaylar şahsen veya İşkur 00003540495 İlan numarası ile işkur internet sitesi üzerinden başvurabilirler.

İşveren Kamu Kurum veya Kuruluşun Daveti üzerine hiçbir haklı sebep göstermeden sınava katılmayan veya red eden adayların öncelik hakkından mahrum kalacağı gibi ikinci defada yararlanma imkanı olmayacaktır. İlgili kamu kurum veya kuruluşunun istemiş olduğu adres bilgilerinin adrese dayalı nüfus kayıt sistemi üzerinde kayıtlı olan adresleri dikkate alınacaktır. İlgili kamu kurum ve kuruluşunun tercih ettiği ikamet adresleri Osmaniye merkez ve ilçeleridir.
Öğrenim durumu ve yabancı dil Tecrübe, Öncelik durumu, mesleki vb. Koşulları taşıyan Adaylar Öncelikli olup Verdikleri bilgileri Sınavı Düzenleyen ilgili Kamu Kurum Kuruluşuna Tüm Belgelerini Yazılı veya sözllü sınav Öncesi eksiksiz ve bildirdiği şekilde tam olarak teslim etmek zorundadır.

Başvuruda bulanan adayların aday başvurusunda belirttiği Bilgileri belgelemeyen yada yanlış belgeleyen kişiler hakkında ilgili kanun ve mevzuat gereği talep sahibi kamu kurum veya kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklı kalma kaydı ile Başvuru sahibini yazılı sınav ve Mülakat durumuna bakılmaksızın iptal edilecektir. Afyonkarahisar iş ilanları kariyer.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.