Afyonkarahisar Belediyesi İşçi Alımı İş İlanları

Afyonkarahisar Belediyesi İşçi Alımı İş İlanları

Afyonkarahisar Dişli Belediye Başkanlığı En az İlkokul ve Lise Mezun İşkur İşçi Alım ilanları 11 Ağustos 2017 de yayınladı. Başvuracak adaylar için başvurular başlamış olup 21 Ağustos 2017 tarihinde sona erecektir. KPSS şartı bulunmamaktadır.

Afyonkarahisar Dişli Belediye Başkanlığı 11 Ağustos 2017 de işçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi İş Makineleri Operatörü olarak istihdam edileceği açıklandı. Başvuracak adaylar aşağıda belirtilen iş ilan numarası ile 21 Ağustos 2017 tarihine kadar İŞKUR üzerinden başvurmaları gerekmektedir.

Alınacak personel kura ile belirlenecek olduğundan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kurada ismi çıkan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından iadeli taahhütlü olarak adaylara bildirilecektir.

Noter Huzurunda Kura Çekimi 25 Ağustos 2017 tarihinde Saat 10:00 ile 11:00 arasında Afyonkarahisar Dişli Belediye Başkanlığı adresi toplantı Salonunda Yapılacak. Başvuracak adayların belirtilen tarih aralığında başvuruyu yapmaları gerekmektedir.

İş Makineleri Operatörü 1 kişi için şartlar: En az İlkokul ve Lise olması E Ehliyete sahip ve MEB Onaylı Kazıcı yükleyici belgesine sahip olması gerek. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003959601 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 21 Ağustos 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Beden İşçisi 2 kişi için şartlar: En az İlkokul ve Lise olması B Ehliyete sahip olması gerek. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003960094 ve 00003960124 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 21 Ağustos 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Başvuru sayısı alınacak işçi sayısından az olursa kura çekilişi yapılmayacaktır. Talep fazla olması halinde talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır.

Başvuracak adaylar Afyonkarahisar Dişli Belediye Başkanlığına istihdam edilecek olup çalışma adresi de aynı adrestir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 21 Ağustos 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.